«Різнотрав’я. Гербарій саду життя» Мирослав Дочинець

«Різнотрав’я. Гербарій саду життя» Мирослав Дочинець

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1527 переглядів
1527 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Різнотрав’я. Гербарій саду життя» Мирослава Дочинця (анотація)

Якщо вам подобаються книжки де є і філософія, і психологія, і життєва мудрість, і простір для переосмислення життя, тоді точно варто читати онлайн книгу «Різнотрав’я. Гербарій саду життя» Мирослава Дочинця українською мовою.

Цей письменник зумів прославитись не лише у рідній країні, а твори його розраховані на широку читацьку аудиторію. Особливість його творчості у тому, що в ній кожен може знайти щось для себе: той, хто трохи молодший, побачить поради на майбутнє, а для старших це можливість у чомусь переосмислити власне життя.

Головними героями творів автора зазвичай стають якісь мудрі літні люди, яким є про що розповісти молодшому поколінню. От і тут ви зустрінетесь з таким чоловіком. Головна ідея твору у тому, що люди від самого початку життя навчаються збирати щось цінне, потрібне і цікаве для себе.

І мова тут йде не лише про листочки у лісі чи якісь квітки на галявині. Думки, почуття, мрії, спогади, емоції – усе це також збирається у своєрідний «букет», який у кожної людини унікальний. Це і робить її такою, як вона є – неповторною і цілісною.

Саме до цілісності прагне особистість, і про це варто завжди пам’ятати. А от що ще хотів розповісти автор своїм читачам, якими таємницями поділитись, про що нагадати, дізнатись дуже легко – потрібно лише скачати книгу «Різнотрав’я. Гербарій саду життя» Мирослава Дочинця українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Різнотрав’я. Гербарій саду життя» Мирослава Дочинця українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Різнотрав’я. Гербарій саду життя» Мирослава Дочинця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *