«Різник із Городоцької» Андрій Анатолійович Кокотюха

«Різник із Городоцької» Андрій Анатолійович Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1456 переглядів
1456 переглядів

Про книгу «Різник із Городоцької» Андрія Анатолійовича Кокотюхи

Книга “Різник із Городоцької” – четвертий ретророман про пригоди львівського адвоката Климентія Кошового, який відправляє читача до 1913 року. За п’ять років перебування у Львові Климу вдалося пережити чимало пригод і розкрити кілька гучних кримінальних справ, тому його адвокатська кар’єра стрімка пішла вгору. Він має багато заможних клієнтів і стабільний заробіток, налагоджене особисте життя, і кримінальні сенсації міста чоловіка більше не цікавлять.

Проте страшне вбивство кількох дівчат легкої поведінки з вулиці Городоцької змушує Кошового згадати про свої детективні навички. Він вважає своєю місією врятувати невинного хворого юнака, якого кинули до в’язниці – це буде відмінна реклама його професійної майстерності. Підозрюваний звільнюється, а невловимий злодій на прізвисько Різник із Городоцької продовжує перебувати на волі й тепер влаштовує смертельну гру із самим Кошовим.

Усі кримінальні справи, навколо яких закручує сюжет Андрій Анатолійович Кокотюха, містять свої підводні камені суспільно-політичного характеру. У книзі “Різник із Городоцької” Клим та його друг Йозеф Шацький побувають у психіатричній лікарні та досліджуватимуть життя й таємниці львівських повій. Неочікуваним бонусом від Кокотюхи стане шокуюча правда про красуню Магду Богданович – найвпливовішу жінку міста, яка має певний зв’язок з жахливим злочином.

Починаючи читати цей роман, одразу відчуваєш атмосферу тогочасного Львова, який огортає своїми традиціями, запахами, спорудами, діалектом. Перед створенням кожної книги з циклу ретророманів Андрій Анатолійович Кокотюха консультувався з відомими львовознавцями, тому опис епохи напередодні Першої світової війни виявився блискучим, з переданням напруженості та неоднозначності політичних поглядів львів’ян.

Якщо ви хочете відчути справжній присмак історії та суспільно-культурного життя Західної України на початку XX століття, вам обов’язково треба скачати гостросюжетний роман “Різник із Городоцької”, що вважається найбільш драматичним у всій серії.

Завантажити безкоштовно книгу «Різник із Городоцької» Андрія Анатолійовича Кокотюхи

Рекомендації

Відгуки на книгу «Різник із Городоцької» Андрія Анатолійовича Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *