«Різник із Городоцької» Андрій Кокотюха

«Різник із Городоцької» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5531 переглядів
5531 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Різник із Городоцької» Андрія Кокотюхи (анотація)

Книга “Різник із Городоцької” – четвертий ретророман про пригоди львівського адвоката Климентія Кошового, який відправляє читача до 1913 року. За п’ять років перебування у Львові Климу вдалося пережити чимало пригод і розкрити кілька гучних кримінальних справ, тому його адвокатська кар’єра стрімка пішла вгору. Він має багато заможних клієнтів і стабільний заробіток, налагоджене особисте життя, і кримінальні сенсації міста чоловіка більше не цікавлять.

Проте страшне вбивство кількох дівчат легкої поведінки з вулиці Городоцької змушує Кошового згадати про свої детективні навички. Він вважає своєю місією врятувати невинного хворого юнака, якого кинули до в’язниці – це буде відмінна реклама його професійної майстерності. Підозрюваний звільнюється, а невловимий злодій на прізвисько Різник із Городоцької продовжує перебувати на волі й тепер влаштовує смертельну гру із самим Кошовим.

Усі кримінальні справи, навколо яких закручує сюжет Андрій Анатолійович Кокотюха, містять свої підводні камені суспільно-політичного характеру. У книзі “Різник із Городоцької” Клим та його друг Йозеф Шацький побувають у психіатричній лікарні та досліджуватимуть життя й таємниці львівських повій. Неочікуваним бонусом від Кокотюхи стане шокуюча правда про красуню Магду Богданович – найвпливовішу жінку міста, яка має певний зв’язок з жахливим злочином.

Починаючи читати цей роман, одразу відчуваєш атмосферу тогочасного Львова, який огортає своїми традиціями, запахами, спорудами, діалектом. Перед створенням кожної книги з циклу ретророманів Андрій Анатолійович Кокотюха консультувався з відомими львовознавцями, тому опис епохи напередодні Першої світової війни виявився блискучим, з переданням напруженості та неоднозначності політичних поглядів львів’ян.

Якщо ви хочете відчути справжній присмак історії та суспільно-культурного життя Західної України на початку XX століття, вам обов’язково треба скачати гостросюжетний роман “Різник із Городоцької”, що вважається найбільш драматичним у всій серії.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Різник із Городоцької» Андрія Кокотюхи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Різник із Городоцької» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *