«Різник із Городоцької» Андрій Анатолійович Кокотюха

«Різник із Городоцької» Андрій Анатолійович Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Різник із Городоцької» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Книга “Різник із Городоцької” – четвертий ретророман про пригоди львівського адвоката Климентія Кошового, який відправляє читача до 1913 року. За п’ять років перебування у Львові Климу вдалося пережити чимало пригод і розкрити кілька гучних кримінальних справ, тому його адвокатська кар’єра стрімка пішла вгору. Він має багато заможних клієнтів і стабільний заробіток, налагоджене особисте життя, і кримінальні сенсації міста чоловіка більше не цікавлять.

Проте страшне вбивство кількох дівчат легкої поведінки з вулиці Городоцької змушує Кошового згадати про свої детективні навички. Він вважає своєю місією врятувати невинного хворого юнака, якого кинули до в’язниці – це буде відмінна реклама його професійної майстерності. Підозрюваний звільнюється, а невловимий злодій на прізвисько Різник із Городоцької продовжує перебувати на волі й тепер влаштовує смертельну гру із самим Кошовим.

Усі кримінальні справи, навколо яких закручує сюжет Андрій Анатолійович Кокотюха, містять свої підводні камені суспільно-політичного характеру. У книзі “Різник із Городоцької” Клим та його друг Йозеф Шацький побувають у психіатричній лікарні та досліджуватимуть життя й таємниці львівських повій. Неочікуваним бонусом від Кокотюхи стане шокуюча правда про красуню Магду Богданович – найвпливовішу жінку міста, яка має певний зв’язок з жахливим злочином.

Починаючи читати цей роман, одразу відчуваєш атмосферу тогочасного Львова, який огортає своїми традиціями, запахами, спорудами, діалектом. Перед створенням кожної книги з циклу ретророманів Андрій Анатолійович Кокотюха консультувався з відомими львовознавцями, тому опис епохи напередодні Першої світової війни виявився блискучим, з переданням напруженості та неоднозначності політичних поглядів львів’ян.

Якщо ви хочете відчути справжній присмак історії та суспільно-культурного життя Західної України на початку XX століття, вам обов’язково треба скачати гостросюжетний роман “Різник із Городоцької”, що вважається найбільш драматичним у всій серії.

Завантажити безкоштовно книгу «Різник із Городоцької» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Завантажити книгу «Різник із Городоцької» у форматі:

Рекомендації

Вбивство у «Східному експресі»
Вбивство у «Східному екс... Аґата Крісті
Карибська таємниця
Карибська таємниця Аґата Крісті
Кишеня, повна жита
Кишеня, повна жита Аґата Крісті
Оголошено вбивство
Оголошено вбивство Аґата Крісті

Відгуки на книгу «Різник із Городоцької» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна