«Робота» Панас Мирний

«Робота» Панас Мирний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
487 переглядів
487 переглядів

Про книгу «Робота» Панаса Мирного

Невеликий нарис-роздум, новела чи може лист автора до самого себе? Книга «Робота» сповнена роздумів та міркувань. Поважного віку чоловік ділиться своїм болем та розпачем. Його очікування від життя не справдились. Знайомо?

Всі ми в юності сповнені натхнення та надії. Ставимо перед собою майже нездійснені цілі, віримо в справедливість та добро. Прагнемо. Воюємо зі світом і з самими собою. Намагаємося переробити оточуючих і себе в першу чергу.

Радимо читати онлайн книгу «Робота» Панаса Мирного українською мовою і насолодитись приємним словом і глибоким філософським підтекстом твору.

Знаний письменник все своє життя прагнув бути корисним людям і рідному краю. Зараз ми знаємо, що йому це вдалося. Але судячи з цього твору, автор дуже сумнівався в своїй користі для суспільства, в його рядках відчувається невпевненість. Він сумує, життя майже пройшло, голова побіліла, а рідна земля до сих пір у неволі…

Ви можете скачати книгу «Робота» Панаса Мирного безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) в нашій електронній бібліотеці. Долучайтесь до широкого кола поціновувачів вічної літератури! Це відмінний нектар для душі.

Завантажити безкоштовно книгу «Робота» Панаса Мирного

Рекомендації

Відгуки на книгу «Робота» Панаса Мирного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *