«Роковий український ярмарок» Іван Нечуй-Левицький

«Роковий український ярмарок» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
691 переглядів
691 переглядів

Про книгу «Роковий український ярмарок» Івана Нечуя-Левицького

Книга «Роковий український ярмарок» представляє собою лист автора до однієї поважної пані, в якому він розповідає їй про дива величезного базару в Білій Церкві, який проходить напередодні та під час православного свята Спаса. 

З листа жінка на ім’я Олександра Михайлівна дізнається від автора, як він блукає посеред безкраїх рядів кавунів, що складені по обидві боки проходу у височенні піраміди. Милується промінцями сонця, що виблискують та товстій темно-зеленій шкірці цих величезних ягід.

А далі оповідача манить духмяний аромат стиглих плодів: яблук, груш, слив. І читач дізнається, що цю силу-силенну фруктів привезли селяни з південної Канівщини та Звенигородщини. Очі розбігаються від такої смачної краси… 

Радимо читати онлайн книгу «Роковий український ярмарок» Івана Нечуй-Левицького українською мовою. Барви та запахи – ваша уява буде працювати на межі. 

На нашому порталі можна скачати книгу «Роковий український ярмарок» Івана Нечуй-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Після читання вам обов’язково закортить піти на базар та накупити смаколиків і всякої всячини. 

Завантажити безкоштовно книгу «Роковий український ярмарок» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Роковий український ярмарок» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *