«Роман з містом» Наталія Лапіна, Світлана Горбань

«Роман з містом» Наталія Лапіна, Світлана Горбань

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2032 переглядів
2032 переглядів

Про книгу «Роман з містом» Наталії Лапіної, Світлани Горбань

Книга “Роман з містом” – напрочуд хвилююча повість, яка заслужено була відзначена на Міжнародному літературному конкурсі “Коронація слова”. Світлана Горбань і Наталія Лапіна показали величний та загадковий Львів, його дух та метаморфози у XX столітті.

Всі випробування, через які проходило це місто та головна героїня Магда Свідинська, нерозривно пов’язана з ним, вражають своїм драматизмом. Проте ніщо не змогло знищити неперевершений колорит та велич львівських вуличок, віками сформовані традиції, романтизм і енергійність львів’ян. Радимо скачати й прочитати цю книгу всім, хто захоплюється історією та сучасністю Львова та хоче повністю розчинитися в його міцних обіймах.

Головна героїня книги “Роман з містом” – це реальна історична постать. Магда Свідинська народилася у заможній львівській родині. Юна дівчина розважалася та палко кохала, проте до безтурботного життя львів’янки увірвалася війна.

Ця жінка органічно злилася зі львівською історією буремних та неспокійних часів минулого століття, відчувши на собі всі випробування воєнних та повоєнних років, жахіття окупаційного режиму та репресій. До цього варто додати драматизм її особистого життя – нещасливе кохання, зради та втрати рідних людей.

Незважаючи на жорстокість долі, Магда не зламалася серед страждань, а зміцнила свій дух разом зі Львовом. Вузькими брукованими вулочками вона прямувала до кохання та щасливого життя, посміхаючись в обличчя смерті та усіляким негараздам. І тільки помірний егоїзм, надзвичайна внутрішня сила та стійкість допомогли цій дивній жінці вийти переможницею в нерівній боротьбі з історією.

Світлана Горбань і Наталія Лапіна створили багатошарове художньо-історичне полотно, за своєю побудовою схоже на легендарний роман “Віднесені вітром”. Проте Львів вистояв серед шалених вітрів історії та розквітнув з іще більшою силою.

На кожній сторінці книги відчувається, що головним персонажем є саме Львів – його дихання та емоції, мінливість характеру та харизматичність… Закінчивши читати твір “Роман з містом”, відразу хочеться приїхати до Львова та насолодитися його атмосферою, що увібрала в себе історію та культурні традиції багатьох століть.

Цитати з книги «Роман з містом» Наталії Лапіної, Світлани Горбань

Жити у Львові – жити водночас у різних епохах,у всьому їхньому розмаїтті, і ніколи не відчувати несполучності, дисонансу, еклектики – усе вживається тут мирно й гармонійно. І люди здаються частиною міста, як і вигадлива ліпнина фасадів, як неповторність незчисленних левів.

Якби-то ви знали, скільки втаємниченої пристрасті, тихої радості й сподівання дива ховається в трьох словах: "Я їду до Львова!"

Діти мають природжене почуття краси й гармонії. Гармонії в усьому. Вони – як лакмусовий папірець. Дисгармонія їх руйнує.

Ох, Львове, кожна вулиця твоя має свій клімат!

Скачати безкоштово книгу «Роман з містом» Наталії Лапіної, Світлани Горбань

Рекомендації

Відгуки на книгу «Роман з містом» Наталії Лапіної, Світлани Горбань

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *