«Романа» Володимир Савович Лис

«Романа» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Романа» Володимира Савовича Лиса

Книга «Романа» – гостросюжетна епопея про справжню жіночу сутність – саме ту, через яку жінки вважаються справжнім проявом демонічного зла. І хоч Володимир Савович Лис у цьому творі не вдається до фантастичних метафор і містичних картин, усі події, пов’язані з головною героїнею, сприймаються як магія, що огортає свідомість і розум, повністю підкорює собі.

Який вплив здійснюють жінки на чоловіків та оточуючий світ в цілому? Видатний український письменник запрошує читачів до лабіринту емоцій, бажань і почуттів, які несамовито оволодівають кожним з нас.

Головна героїня книги – рокова жінка Романа-Омана-Мана, зустріч з якою може перевернути все життя. Заради таких жінок ризикують життям або взагалі можуть його позбутися. Такі, як вона, жонглюють почуттями оточуючих та роблять з них забавлянку, насолоджуючись своєю владою.

Чи є протидія такому магічному впливу і безпомічній залежності? Сюжетними вихилясами письменник доводить: намагання протистояти своєму коханню перетворюють чоловіка на жалюгідну істоту, яка не здатна розпоряджатися своїм життям. Чи зможете ви вибратися з пасток разом з головними героями, в центрі яких постає усього-на-всього одна тендітна жінка?..

Твір «Романа» являє собою строкате полотно, зіткане з любові і ненависті, вірності та зрадництва, втечі від себе і своїх почуттів, пошуку сенсу життя та моральних пріоритетів. Кожен знайде в цьому лабіринті щось своє, адже автор зачіпає багато особистісних і суспільних проблем, дещо іронізуючи з гонитви за оманливими цінностями. Якщо ви вирішите читати онлайн цей глибокий роман, ви повністю зануритися в його філологічне царство, насолоджуючись багатством і витонченістю мови автора, її літературним «оздобленням“ у вигляді літературних прийомів.

Якщо ви шукаєте твір, який достукається до глибин серця і вразить своєю щирістю, тонким психологізмом та атмосферністю, радимо вам скачати «Романа» Володимира Савовича Лиса. Ця та інші книги талановитого українського письменника чекають на вас у нашій віртуальній бібліотеці. Ви можете отримати будь-які електронні матеріали безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Волонтери. Мобілізація добра
Волонтери. Мобілізація д... Гаська Шиян, Ірина Славінська, Андрій Любка, Макс Кідрук
ДНК
ДНК Андрій Анатолійович Кокотюха, Фоззі, Володимир Рафєєнко, Юрій Павлович Винничук, Макс Кідрук
Дим
Дим Володимир Худенко

Відгуки на книгу «Романа» Володимира Савовича Лиса

Комментарии для сайта Cackle