«Романа» Володимир Савович Лис

«Романа» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
293 переглядів
293 переглядів

Про книгу «Романа» Володимира Савовича Лиса

Книга «Романа» – гостросюжетна епопея про справжню жіночу сутність – саме ту, через яку жінки вважаються справжнім проявом демонічного зла. І хоч Володимир Савович Лис у цьому творі не вдається до фантастичних метафор і містичних картин, усі події, пов’язані з головною героїнею, сприймаються як магія, що огортає свідомість і розум, повністю підкорює собі.

Який вплив здійснюють жінки на чоловіків та оточуючий світ в цілому? Видатний український письменник запрошує читачів до лабіринту емоцій, бажань і почуттів, які несамовито оволодівають кожним з нас.

Головна героїня книги – рокова жінка Романа-Омана-Мана, зустріч з якою може перевернути все життя. Заради таких жінок ризикують життям або взагалі можуть його позбутися. Такі, як вона, жонглюють почуттями оточуючих та роблять з них забавлянку, насолоджуючись своєю владою.

Чи є протидія такому магічному впливу і безпомічній залежності? Сюжетними вихилясами письменник доводить: намагання протистояти своєму коханню перетворюють чоловіка на жалюгідну істоту, яка не здатна розпоряджатися своїм життям. Чи зможете ви вибратися з пасток разом з головними героями, в центрі яких постає усього-на-всього одна тендітна жінка?..

Твір «Романа» являє собою строкате полотно, зіткане з любові і ненависті, вірності та зрадництва, втечі від себе і своїх почуттів, пошуку сенсу життя та моральних пріоритетів. Кожен знайде в цьому лабіринті щось своє, адже автор зачіпає багато особистісних і суспільних проблем, дещо іронізуючи з гонитви за оманливими цінностями. Якщо ви вирішите читати онлайн цей глибокий роман, ви повністю зануритися в його філологічне царство, насолоджуючись багатством і витонченістю мови автора, її літературним «оздобленням“ у вигляді літературних прийомів.

Якщо ви шукаєте твір, який достукається до глибин серця і вразить своєю щирістю, тонким психологізмом та атмосферністю, радимо вам скачати «Романа» Володимира Савовича Лиса. Ця та інші книги талановитого українського письменника чекають на вас у нашій віртуальній бібліотеці. Ви можете отримати будь-які електронні матеріали безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Романа» Володимира Савовича Лиса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *