«Роза вітрів» Ярослава Літвин

«Роза вітрів» Ярослава Літвин

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
728 переглядів
728 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Роза вітрів» Ярослави Літвин (анотація)

Книга «Роза Вітрів» – багатогранне та занурене в психологізм літературне полотно, в якому розкривається життя, злети й падіння богемної художниці Рози. Крок за кроком читач просувається все далі, заплутуючись в життєвих намірах та ідеалах цієї відчайдушної жінки, ніби у павутинні. І винен у цьому, в першу чергу, коханий головної героїні – її чоловік Аполлон Єжи, який є одночасно її біллю та радістю, зрадником і вірним помічником, коханням і ненавистю…

Ярослава Литвин показує звичайне життя з його протиріччями та труднощами – саме таким шляхом йде волелюбна та вперта художниця, яка має тверде переконання – відстоювати свої принципи, а не підкорятися натовпу. Однак, мабуть, така вже в неї доля – грати ключову роль у театрі абсурду, який вона спостерігає щодня.

Поступово спостерігаючи за розкриттям образу головної героїні, розумієш: її свавілля та бунтарство – результат її минулого, отриманого досвіду, який не завжди був зі знаком «плюс». І тут виникає найбільша інтрига книги: хто така насправді Роза? Чому вона не створена для нормального й спокійного життя? Що змусило її скинути тягар догм та відступити від звичних форматів і моделей поведінки?

Роман «Роза Вітрів» містить багато цікавих думок та спонукає до постійного осмислення масштабів власного «Я». Письменниця зачіпає багато актуальних для кожного з нас питань – проблеми морального вибору, творчої свободи, співвідношення особистих та суспільних цінностей, спроби адаптуватися до сучасних тенденцій, до яких насправді не лежить душа…

Особлива увага акцентується на стосунках Рози з коханим – вони є дуже неоднозначними та розкривають найтонші відтінки сумісного життя. Лише у фінальній частині книги уважний читач знайде відповідь на найголовніше питання: чи була жінка щаслива в цьому союзі?

Якщо ви шукаєте «смачну» філософську драму з пронизливою життєвою історією, пропонуємо скачати «Роза Вітрів» Ярослави Литвин. Цей твір з надзвичайною глибиною думок та яскравим післясмаком чекає на вас в нашій віртуальній бібліотеці в найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цей роман безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Роза вітрів» Ярослави Літвин українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Роза вітрів» Ярослави Літвин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *