«Роза вітрів» Ярослава Літвин

«Роза вітрів» Ярослава Літвин

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
256 переглядів
256 переглядів

Про книгу «Роза вітрів» Ярослави Літвин

Книга «Роза Вітрів» – багатогранне та занурене в психологізм літературне полотно, в якому розкривається життя, злети й падіння богемної художниці Рози. Крок за кроком читач просувається все далі, заплутуючись в життєвих намірах та ідеалах цієї відчайдушної жінки, ніби у павутинні. І винен у цьому, в першу чергу, коханий головної героїні – її чоловік Аполлон Єжи, який є одночасно її біллю та радістю, зрадником і вірним помічником, коханням і ненавистю…

Ярослава Литвин показує звичайне життя з його протиріччями та труднощами – саме таким шляхом йде волелюбна та вперта художниця, яка має тверде переконання – відстоювати свої принципи, а не підкорятися натовпу. Однак, мабуть, така вже в неї доля – грати ключову роль у театрі абсурду, який вона спостерігає щодня.

Поступово спостерігаючи за розкриттям образу головної героїні, розумієш: її свавілля та бунтарство – результат її минулого, отриманого досвіду, який не завжди був зі знаком «плюс». І тут виникає найбільша інтрига книги: хто така насправді Роза? Чому вона не створена для нормального й спокійного життя? Що змусило її скинути тягар догм та відступити від звичних форматів і моделей поведінки?

Роман «Роза Вітрів» містить багато цікавих думок та спонукає до постійного осмислення масштабів власного «Я». Письменниця зачіпає багато актуальних для кожного з нас питань – проблеми морального вибору, творчої свободи, співвідношення особистих та суспільних цінностей, спроби адаптуватися до сучасних тенденцій, до яких насправді не лежить душа…

Особлива увага акцентується на стосунках Рози з коханим – вони є дуже неоднозначними та розкривають найтонші відтінки сумісного життя. Лише у фінальній частині книги уважний читач знайде відповідь на найголовніше питання: чи була жінка щаслива в цьому союзі?

Якщо ви шукаєте «смачну» філософську драму з пронизливою життєвою історією, пропонуємо скачати «Роза Вітрів» Ярослави Литвин. Цей твір з надзвичайною глибиною думок та яскравим післясмаком чекає на вас в нашій віртуальній бібліотеці в найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цей роман безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Роза вітрів» Ярослави Літвин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *