«Розбите дзеркало» Андрій Кокотюха

«Розбите дзеркало» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
172 переглядів
172 переглядів

Про книгу «Розбите дзеркало» Андрія Кокотюхи

Чи боїтеся ви привидів? А старих проклятих будинків, що моторошно дивляться на випадкових перехожих своїми щербатими фасадами?

Саме такий, за сюжетом книги Андрія Кокотюхи «Розбите дзеркало», є на Чернігівщині. І майже щодня він забирає собі чиєсь життя. У гостей цього будинку немає шансів, адже осередок зла прихований у старому розбитому дзеркалі. Глянувши у нього, людина пробуджує демонів. А ті, в свою чергу, одразу забирають собі допитливу душу.

Та що ж це насправді – реальна містика чи ретельно продуманий кривавий задум злочинця? А може, це план, у якому вже прописані імена жертв? Розібратися у цьому доведеться Лорі Кочубей – колишній слідчій, яка не втратила хисту та відмовляється вірити у проклятий будинок із зачарованим демонами дзеркалом. Дізнатися, чи помиляється вона, ви зможете, коли почнете читати онлайн книгу «Розбите дзеркало» Андрія Кокотюхи, написану яскравою українською мовою.

Автор до останнього тримає інтригу. Яким же шляхом піде детектив, аби добратися до правди, і чого це буде їй коштувати? Чи, може, за це їй доведеться заплатити власним життям?

Містичний детектив – це саме той формат, який не дозволяє читачеві відволіктися бодай на хвилинку від читання – настільки цікавим і захоплюючим є сюжет. Якщо він вам до вподоби, пропонуємо скачати книгу «Розбите дзеркало» Андрія Кокотюхи безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у зручному форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Розбите дзеркало» Андрія Кокотюхи

Рекомендації

Відгуки на книгу «Розбите дзеркало» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *