«Рожева Миша» Віктор Єрофєєв

«Рожева Миша» Віктор Єрофєєв

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
384 переглядів
384 переглядів

Про книгу «Рожева Миша» Віктора Єрофєєва

Віктор Єрофєєв любить експериментувати, поєднуючи все найкраще з різних жанрів. В майстерності та нестандартному підході автора, його вмінні дивувати ви переконаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Рожева Миша» Віктора Єрофєєва українською мовою.

Новий роман письменника став свого роду дотепною казкою, от тільки націлена вона не на дитячу аудиторію, а на дорослих читачів. Автор описує події, що відбулись в російському суспільстві на протязі трьох років після окупацію Кримського півострову. Істерика та радість корінних жителів Росії поступово змінилась байдужістю до чергового «досягнення» свого лідера, розчаруванням та небажанням сприймати наслідки, до яких призвела анексія.

Книга «Рожева Миша» привідкриє завісу соціальних таємниць, про які так неохоче говорять російські пропагандисти з державних каналів. Сюжет роману грайливо описує життя Марусі Менделєєвої, батьки якої відправляються в подорож і раптово зникають під товстим шаром солоної морської води.

Дівчина намагається знайти своїх родичів, в той час як вони опиняються на Цар-Дні – в найжорстокішому та найбезглуздішому місці на всій планеті. Чи вдасться їм повернутись до рідної дочки? Та що зрозуміють вони на дні моря? Щоб дізнатись відповідь, пропонуємо скачати книгу «Рожева Миша» Віктора Єрофєєва безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Рожева Миша» Віктора Єрофєєва

Рекомендації

Відгуки на книгу «Рожева Миша» Віктора Єрофєєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *