«Рожева Миша» Віктор Єрофєєв

«Рожева Миша» Віктор Єрофєєв

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1184 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Рожева Миша» Віктора Єрофєєва (анотація)

Віктор Єрофєєв любить експериментувати, поєднуючи все найкраще з різних жанрів. В майстерності та нестандартному підході автора, його вмінні дивувати ви переконаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Рожева Миша» Віктора Єрофєєва українською мовою.

Новий роман письменника став свого роду дотепною казкою, от тільки націлена вона не на дитячу аудиторію, а на дорослих читачів. Автор описує події, що відбулись в російському суспільстві на протязі трьох років після окупацію Кримського півострову. Істерика та радість корінних жителів Росії поступово змінилась байдужістю до чергового «досягнення» свого лідера, розчаруванням та небажанням сприймати наслідки, до яких призвела анексія.

Книга «Рожева Миша» привідкриє завісу соціальних таємниць, про які так неохоче говорять російські пропагандисти з державних каналів. Сюжет роману грайливо описує життя Марусі Менделєєвої, батьки якої відправляються в подорож і раптово зникають під товстим шаром солоної морської води.

Дівчина намагається знайти своїх родичів, в той час як вони опиняються на Цар-Дні – в найжорстокішому та найбезглуздішому місці на всій планеті. Чи вдасться їм повернутись до рідної дочки? Та що зрозуміють вони на дні моря? Щоб дізнатись відповідь, пропонуємо скачати книгу «Рожева Миша» Віктора Єрофєєва безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Рожева Миша» Віктора Єрофєєва українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Рожева Миша» Віктора Єрофєєва українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Рожева Миша» Віктора Єрофєєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *