«Розлучення з мільйонером» Аріна Вільде

«Розлучення з мільйонером» Аріна Вільде

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4096 переглядів
4096 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Розлучення з мільйонером» Аріни Вільде (анотація)

Книга «Розлучення з мільйонером» Аріни Вільде – це історія з незвичним початком, та не менш драматичним фіналом. Письменниця, беручи за основу, здавалось би, звичайний конструкт любовного роману, змогла його незвично обіграти в своїй історії. Особливість цієї книги полягає не тільки в щирості почуттів між персонажами, їх відвертості та правдоподібності, а й у дуже живих образах, які з’являються перед читачем на сторінках книги.

Палка юнацька закоханість. Так можна описати початок книги, коли головні герої перебували в стані ейфорії від першої закоханості. Проте будь-що неймовірно сильне не триває довго. Мріючи про дітей та власну сім’ю, вони клялись у коханні один одному, але це тривало недовго. Одного звичайного дня вона зібрала його речі та виставила їх за двері. До речі, читати онлайн книгу «Розлучення з мільйонером» Аріни Вільде українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Хлопець, не сказавши жодного слова, просто зник. Та Майя навіть не могла собі уявити, що вони коли-небудь зустрінуться знову. Пройшло довгих сім років, кожен з них жив своїм життям, але невідворотність долі настигла героїв. Одного дня Тимур з’явився на її порозі з вимогою зіграти на публіці роль дружини.

Скачати книги «Розлучення з мільйонером» Аріни Вільде можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скористувавшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Розлучення з мільйонером» Аріни Вільде українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Розлучення з мільйонером» Аріни Вільде

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *