«Розмальована вуаль» Вільям Сомерсет Моем

«Розмальована вуаль» Вільям Сомерсет Моем

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3780 переглядів
3780 переглядів

Короткий зміст книги «Розмальована вуаль» Вільяма Сомерсета Моема (анотація)

Завжди є шанс стати краще та змінитись. Навіть, якщо ви ніколи не досягнете досконалості. Мабуть, саме це хотів донести до читачів всесвітньо відомий письменник, автор книги «Розмальована вуаль».

В основі роману – банальна історія зради. Любовний трикутник – він існував і буде існувати до кінця часів. Але! Автор звертає вашу увагу не на саму суть зради у відносинах, а на те, як ця подія впливає на світогляд головних героїв, змушуючи їх змінюватись.

Радимо читати онлайн книгу «Розмальована вуаль» Вільяма Сомерсет Моема українською мовою. Атмосфера твору неймовірна, а стиль письма розрадить навіть самих прискіпливих книголюбів.

Головна героїня Кітт виходить заміж за нелюба. Дуже скоро їй стає нудно і вона заводить коханця. Нарешті, ось воно, справжнє кохання! Дізнавшись про зраду, чоловік Кітт, бактеріолог за фахом, їде до богом забутого поселення, де лютує епідемія холери…

Як вплине на невірну дружину нове оточення та розлука з коханим? Чи пробачить чоловік зраду? Чи можна змінитись під впливом оточення? І що в цьому випадку порадить серце? 

Про все це ви дізнаєтесь, коли вирішите скачати книгу «Розмальована вуаль» Вільяма Сомерсет Моема безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Приємного відпочинку!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Розмальована вуаль» Вільяма Сомерсета Моема українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Розмальована вуаль» Вільяма Сомерсета Моема

Есть огромная разница между 25-летней девушкой и замужней женщиной того же возраста.

Что за странный выверт человеческого сердца – презирать человека за то, что он тебя любит?

…Мне представляется, что на мир, в котором мы живем, можно смотреть без отвращения только потому, что есть красота, которую человек время от времени создает из хаоса. Картины, музыка, книги, которые он пишет, жизнь, которую ему удается прожить. И больше всего красоты заключено в прекрасно прожитой жизни. Это – самое высокое произведение искусства.

… если бы люди говорили, только когда им есть что сказать, они скоро совсем разучились бы общаться.

Скачати безкоштово книгу «Розмальована вуаль» Вільяма Сомерсета Моема українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Розмальована вуаль» Вільяма Сомерсета Моема

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *