«Розмови з Богом. Незвичайний діалог» Ніл Доналд Уолш

«Розмови з Богом. Незвичайний діалог» Ніл Доналд Уолш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
18184 переглядів
18184 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Розмови з Богом. Незвичайний діалог» Ніла Доналда Уолша (анотація)

Ця книга – перша з трилогії – своєрідний діалог автора з Богом, зафіксований на папері, “новітнє слово Боже про природу речей”. Простою мовою, у формі запитань і відповідей, тут розповідається про найважливіші істини та особисті людські проблеми: життєве призначення, стосунки і любов, добро і зло, вину і гріх, прощення і спасіння, дорогу до Бога і дорогу до пекла. Тут відверто йде мова про секс, владу, гроші, дітей, шлюб, розлучення, здоров’я, про те, що таке війна і мир, знання і невігластво, радість і смуток, про видиме й невидиме, правду й неправду. Все, що ви коли-небудь хотіли запитати у Бога, але не наважувались – тепер у цій книзі!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Розмови з Богом. Незвичайний діалог» Ніла Доналда Уолша українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Розмови з Богом. Незвичайний діалог» Ніла Доналда Уолша

4 відповіді до “Розмови з Богом. Незвичайний діалог”

 1. Катерина Катерина сказав:

  Як її скачати?

 2. Olya Olya сказав:

  як її можна скачати?

 3. Борис Борис сказав:

  ця книга – найкраще що трапилося зі мною в моєму житті . і читав не один раз і прослуховувавв чудовій начитці . цю книгу має прочитати кожен

 4. Марина Марина сказав:

  Книга «Розмови з Богом. Незвичайний діалог» стала для мене справжнім відкриттям. Кожен рядок мені хотілось перечитувати по декілька разів. Завдяки діалогу я змогла отримати чудовий досвід, який застосовую в житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *