«Розпали вогонь! Поради для тих, хто шукає свій шлях» Даніелла Лапорт

«Розпали вогонь! Поради для тих, хто шукає свій шлях» Даніелла Лапорт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3705 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Розпали вогонь! Поради для тих, хто шукає свій шлях» Даніелли Лапорт (анотація)

Ми захоплюємося тими, хто здійснив свої мрії. Тими, хто знайшов власний шлях та впевнено крокує ним. Люди-дороговкази. Особистості, яких хочеться наслідувати. Але таким Прометеєм може стати кожен з нас. Головне – віднайти всередині своєї душі вогонь, світло якого вкаже шлях. Власний, а не шлях інших.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Розпали вогонь! Поради для тих, хто шукає свій шлях» Даніелли Лапорт українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Розпали вогонь! Поради для тих, хто шукає свій шлях» Даніелли Лапорт українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Розпали вогонь! Поради для тих, хто шукає свій шлях» Даніелли Лапорт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *