«Розум убивці» Майк Омер

«Розум убивці» Майк Омер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
24024 переглядів
24024 переглядів

Короткий зміст книги «Розум убивці» Майка Омера (анотація)

Зрозуміти мотиви і причини поведінки злочинця буває дуже складно, але головна героїня цієї історії уміє проникати всередину психіки різних збоченців, що дуже допомагає у її роботі. Отже, читати онлайн книгу «Розум убивці» Майка Омера українською мовою цікаво буде тим, хто любить детективні історії з елементами психологічного трилера. А починається усе зі страшної і дивної знахідки в Чикаго.

У місті було вбито трьох жінок. Їх задушили, а потім забальзамували, зробивши так, щоб мертві тіла мали вигляд живих. Розслідуванням займався спершу місцевий криміналіст, але результати його роботи не влаштували представників ФБР, тому за справу довелось узятись Зої Бентлі. Вона судовий психолог з досвідом і завжди доводить до кінця справу, яку починає.

Але працювати героїня повинна не сама, а разом з напарником – спеціальним агентом, який звик йти проти правил і системи. І хоч героям важко співпрацювати, задача у них одна, тож доведеться якось шукати спільну мову. Їх завдання полягає у тому, щоб зрозуміти внутрішній світ вбивці і знайти важелі, щоб його зупинити. Але героїні стає значно важче працювати, коли вона сама стає здобиччю…

Як будуть розгортатись події, дізнаєтесь, якщо захочете скачати книгу «Розум убивці» Майка Омера українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Розум убивці» Майка Омера та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Розум убивці» Майка Омера: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Розум убивці» Майка Омера і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Розум убивці» Майка Омера

Одна відповідь до “Розум убивці”

  1. Лобурак Маргарита Лобурак Маргарита сказав:

    хочу скачати книгу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *