«Розумний інвестор. Стратегія вартісного інвестування» Бенджамін Ґрем, Джейсон Цвейг

«Розумний інвестор. Стратегія вартісного інвестування» Бенджамін Ґрем, Джейсон Цвейг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
12859 переглядів
12859 переглядів

Короткий зміст книги «Розумний інвестор. Стратегія вартісного інвестування» Бенджаміна Ґрема, Джейсона Цвейга (анотація)

Книга «Розумний інвестор. Стратегія вартісного інвестування» Джейсона Цвейга, Бенджаміна Ґрема призначена для тих, хто цікавиться фінансами, фондовими ринками, інвестиціями, загалом економікою. Для загального розвитку її може почитати навіть той, хто мало розуміється на такій літературі, оскільки знати принципи інвестування корисно усім дорослим, а особливо тим, хто прагне вивести своє фінансове життя на новий (вищий) рівень.

Можете бути впевнені, що отримаєте чимало практичних порад від професіоналів, коли будете читати онлайн книгу «Розумний інвестор. Стратегія вартісного інвестування» Джейсона Цвейга, Бенджаміна Ґрема українською мовою.

Розповідати про фондовий ринок можна багато, але неспеціаліст мало що зрозуміє. Звичайним людям важливіше знати, що поки там «маятник» гойдається від оптимістичного погляду на ситуацію до песимістичного, професійний інвестор має дивитись на все реалістичним поглядом, щоб не просто гроші не втратити, а ще й заробити зверху.

Як має поводитись розумний інвестор, якими принципами і аналітичними механізмами може користуватись – про це та інше дізнається кожен, хто захоче скачати книгу «Розумний інвестор. Стратегія вартісного інвестування» Джейсона Цвейга, Бенджаміна Ґрема українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у доступних форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з нашого веб-ресурсу.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Розумний інвестор. Стратегія вартісного інвестування» Бенджаміна Ґрема, Джейсона Цвейга та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Розумний інвестор. Стратегія вартісного інвестування» Бенджаміна Ґрема, Джейсона Цвейга: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Розумний інвестор. Стратегія вартісного інвестування» Бенджаміна Ґрема, Джейсона Цвейга і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Розумний інвестор. Стратегія вартісного інвестування» Бенджаміна Ґрема, Джейсона Цвейга

3 відповіді до “Розумний інвестор. Стратегія вартісного інвестування”

  1. Андрій Андрій сказав:

    Як завантажити книгу?

  2. Татьяна Татьяна сказав:

    Багато корисного я почерпнула з книжки Розумний інвестор. Так вона досить велика за змістом, більше 500 сторінок, і подекуди є терміни які не одразу розумієш але відчувається досвід який вклав автор. Рекомендую.

  3. Олег Олег сказав:

    Як книгу завантажити?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *