«Розвивай свій мозок. Наука про зміну мозку» Джо Діспенза

«Розвивай свій мозок. Наука про зміну мозку» Джо Діспенза

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2042 переглядів
2042 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Розвивай свій мозок. Наука про зміну мозку» Джо Діспензи (анотація)

Книга відомого нейробіолога, доктора Джо Діспензи «Розвивай свій мозок» вийшла друком українською мовою. Автор присвятив свою працю дослідженням взаємозв’язку мозку та реальності. На прикладах із життя він показує, що мозок має неабияку силу: люди можуть зцілюватися силою думки, змінювати себе та своє життя. Джо Діспенза стверджує, що кожна людина здатна розвивати та перелаштовувати свій мозок заради свого блага. Що являє собою людський мозок? Як вдосконалити його роботу? Чи зможе змінена свідомість вплинути на майбутнє? Ці та інші питання читачі знайдуть у книзі Джо Діспензи.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Розвивай свій мозок. Наука про зміну мозку» Джо Діспензи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Розвивай свій мозок. Наука про зміну мозку» Джо Діспензи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *