«Розвивай свій мозок. Наука про зміну мозку» Джо Диспенза

«Розвивай свій мозок. Наука про зміну мозку» Джо Диспенза

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6254 переглядів
6254 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Розвивай свій мозок. Наука про зміну мозку» Джо Диспензи (анотація)

Книга відомого нейробіолога, доктора Джо Діспензи «Розвивай свій мозок» вийшла друком українською мовою. Автор присвятив свою працю дослідженням взаємозв’язку мозку та реальності. На прикладах із життя він показує, що мозок має неабияку силу: люди можуть зцілюватися силою думки, змінювати себе та своє життя. Джо Діспенза стверджує, що кожна людина здатна розвивати та перелаштовувати свій мозок заради свого блага. Що являє собою людський мозок? Як вдосконалити його роботу? Чи зможе змінена свідомість вплинути на майбутнє? Ці та інші питання читачі знайдуть у книзі Джо Діспензи.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Розвивай свій мозок. Наука про зміну мозку» Джо Диспензи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Розвивай свій мозок. Наука про зміну мозку» Джо Диспензи

Одна відповідь до “Розвивай свій мозок. Наука про зміну мозку”

  1. Любомир Любомир сказав:

    А як же завантижити цю книгу, я її навіть готлвий купити, хочаб, щоб в телефоні була, бо їх вже нігде немає взагалі у продажі…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *