«Рубаї» Омар Хайям

«Рубаї» Омар Хайям

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2082 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Рубаї» Омара Хайяма (анотація)

Перш ніж ви почнете читати онлайн книгу «Рубаї» Омара Хайяма українською мовою, варто зазначити, що автор був не лише поетом, а ще філософом і математиком. Жив він на Сході у середні віки. Його наукова робота була важливою у ті часи, та все ж найбільшу славу він отримав, коли почав писати свої рубаї. Цей жанр і до того був відомим, але досконалої форми йому надав Хайям. Через це навіть стався один казус.

Люди, які переписували вірші, плутали роботи Омара з творами інших авторів, бо вони легко поєднувались. В результаті його почали вважати автором кількох тисяч поезій, хоча насправді лише для сотні з них вдалось підтвердити авторство. Допомогло у цьому те, що у поета був власний стиль, який все ж вирізняв його серед інших таких же «рубаїстів».

Чим же виділяються вірші цього автора від інших? У нього сила почуттів і сміливість думок поєднуються і повторюються, а гостре слівце виражається у афоризмах. Окрім того, поет торкається серйозних філософських тем і важливих для кожної людини проблем.

Щоб оцінити творчість поета і знайти у ній щось для себе, рекомендуємо скачати книгу «Рубаї» Омара Хайяма українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Поринувши у світ автора, ви відчуєте свободу і силу його духу.

Слухати аудіокнигу «Рубаї» Омара Хайяма онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Рубаї» Омара Хайяма українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Рубаї» Омара Хайяма українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Рубаї» Омара Хайяма

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *