«Руденька» Юлія Пилипенко

«Руденька» Юлія Пилипенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2000 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Руденька» Юлії Пилипенко (анотація)

Яким може бути життя дівчини, котра знає, що не доживе до своїх 18 років? Через які муки вона проходить, спостерігаючи за невпинним ходом стрілки годинника? Як це – прокидатись і засинати зі слізьми на очах від думки про несправедливість власної долі? Правдиві відповіді ви отримаєте, вирішивши скачати книгу «Руденька» Юлії Пилипенко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Книга «Руденька» – це жаліслива сповідь бідної дівчини, котра описує свої найпотаємніші емоції та переживання. Юля розповідає читачам власну трагічну історію. Вона згадує, як змінилось її життя після того жахливого візиту до лікаря більше 10 років тому.

Тоді героїня книги була ще занадто малою, щоб зрозуміти всю серйозність наслідків. Вона не надала словам лікаря особливого значення. Тепер Юля розуміє, наскільки підступною може бути людська доля.

Та незважаючи ні на що, дівчина не втрачає оптимізму. Вона вдячна Всевишньому за все, що отримала від життя. Вона не раз думала, що могло б статись, якби доля поступила з нею інакше. Проте думки так і залишились думками.

Юля знайшла кохану людину та вийшла заміж. Їй не дає спокою лише одне – день, коли її життя закінчиться.
Читати онлайн книгу «Руденька» Юлії Пилипенко українською мовою варто кожному, хто хоча б раз замислювався про сенс життя. Ця історія – яскравий приклад того, що в кожного з нас є свій хрест, котрий потрібно нести.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Руденька» Юлії Пилипенко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Руденька» Юлії Пилипенко

Моя позиція була дуже проста: кількість зароблених або вкрадених грошей може зробити з чоловіка олігарха, але кількість зароблених або вкрадених грошей не можуть перетворити олігарха на чоловіка. Чоловік – або чоловік, або ні. Третього не дано. Неважливо, як часто він дарує квіти, неважливо, скільки коштують його подарунки, неважливо, скільки гарних слів він говорить. Важливо, які вчинки він здійснює. А квіти, подарунки, слова і Мальдиви – це не вчинки. Це частина вічної гри, яка рано чи пізно підходить до свого логічного завершення… потім з'являються нові гравці і все повторюється.

Скачати безкоштово книгу «Руденька» Юлії Пилипенко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Руденька» Юлії Пилипенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *