«Руфін і Прісцілла» Леся Українка

«Руфін і Прісцілла» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
973 переглядів
973 переглядів

Про книгу «Руфін і Прісцілла» Лесі Українки

Книга «Руфін і Прісцілла» – це драматично-філософська п’єса, у якій розповідається про непростий період розпаду Римської імперії, коли християнська релігія лише проходила етап становлення. Головними дійовими особами стали чоловік і жінка, імена яких ознаменували твір. Вони побачили неприємний і огидний процес, коли суспільство стрімко деградувало, і єдиним порятунком саме релігія для них і стала.

Читачам, які будуть читати онлайн книгу «Руфін і Прісцілла» Лесі Українки українською мовою цікавим буде факт, що письменниця працювала над твором кілька років, починаючи з 1906-го. Але кінцевий варіант їй все одно довелось коректувати, щоб він пройшов цензуру, оскільки Українка добре розуміла, що тема християнства буде розкритикована. Вперше п’єсу було надруковано у 1911-м році, але без п’ятої дії і у скороченому вигляді, а повна версія побачила світ лише у 1951-му.

Твір призначений для широкого кола читачів, а головна тема, яка у ньому розкривається, стосується поняття поневолення. Скільки б хто не намагався його прикривати гарними і благородними гаслами, а від правди не втечеш.

Щоб познайомитись ближче з головними героями, рекомендуємо скачати книгу «Руфін і Прісцілла» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому сайті.

Завантажити безкоштовно книгу «Руфін і Прісцілла» Лесі Українки

Рекомендації

Відгуки на книгу «Руфін і Прісцілла» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *