«Руфін і Прісцілла» Леся Українка

«Руфін і Прісцілла» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2401 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Руфін і Прісцілла» Лесі Українки (анотація)

Книга «Руфін і Прісцілла» – це драматично-філософська п’єса, у якій розповідається про непростий період розпаду Римської імперії, коли християнська релігія лише проходила етап становлення. Головними дійовими особами стали чоловік і жінка, імена яких ознаменували твір. Вони побачили неприємний і огидний процес, коли суспільство стрімко деградувало, і єдиним порятунком саме релігія для них і стала.

Читачам, які будуть читати онлайн книгу «Руфін і Прісцілла» Лесі Українки українською мовою цікавим буде факт, що письменниця працювала над твором кілька років, починаючи з 1906-го. Але кінцевий варіант їй все одно довелось коректувати, щоб він пройшов цензуру, оскільки Українка добре розуміла, що тема християнства буде розкритикована. Вперше п’єсу було надруковано у 1911-м році, але без п’ятої дії і у скороченому вигляді, а повна версія побачила світ лише у 1951-му.

Твір призначений для широкого кола читачів, а головна тема, яка у ньому розкривається, стосується поняття поневолення. Скільки б хто не намагався його прикривати гарними і благородними гаслами, а від правди не втечеш.

Щоб познайомитись ближче з головними героями, рекомендуємо скачати книгу «Руфін і Прісцілла» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому сайті.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Руфін і Прісцілла» Лесі Українки українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Руфін і Прісцілла» Лесі Українки українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Руфін і Прісцілла» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *