«Руїна та відновлення. Книга 3» Лі Бардуго

«Руїна та відновлення. Книга 3» Лі Бардуго

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4096 переглядів
4096 переглядів

Короткий зміст книги «Руїна та відновлення. Книга 3» Лі Бардуго (анотація)

Книга «Руїна та відновлення» Лі Бардуґо є нічим іншим, як продовженням серії «Гриша», що завоювала свою популярність серед читачів по всьому світові. Старі персонажі повертаються, але перед ними постають нові виклики, з якими їм доведеться боротись. Фентезійна історія написана письменницею витончено та поєднує вигадку та історичні паралелі, що робить всю пригоду героїв дуже витонченою, та такою, від якої неможливо відірвати погляд. Всі сильні сторони минулих книг знайшли себе в цій історії, що також нікого не полишить байдужим.

Більшість подій розгортатимуться навколо Дарклінґа – головного антагоніста цієї частини серії. Йому підвладна стихія Темряви, заклинателем якої він став. Його манія до тиранії, в першу чергу, пов’язана з тим, що він хоче знайти Аліну Старкову, що втікає від нього, й усунути разом з нею всіх, хто стане у нього на шляху. Дівчина є Заклинателькою Сонця – єдиною, хто може здолати Дарклінґа в чесній боротьбі.

Третя частина стала в багато чому дорослішою за своїх попередників. Перед героями відкриваються важливі вибори, що можуть вартувати здоров’я, або ж навіть життя їх друзям, в той час як вороги сильні як ніколи. Особливої уваги заслужили ті персонажі, що в минулих частинах мали другорядні ролі. Атмосферність та динамічність історії приємно підкреслюють вражаючі моменти історії. Очевидно, що багато минулих «ниточок» сплелись саме в третій главі Бардуґо, що приємно вразить поціновувачів її книг та фанатів серії.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Руїна та відновлення. Книга 3» Лі Бардуго та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Руїна та відновлення. Книга 3» Лі Бардуго: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Руїна та відновлення. Книга 3» Лі Бардуго і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Руїна та відновлення. Книга 3» Лі Бардуго

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *