«Риба всередині нас» Ніл Шубін

«Риба всередині нас» Ніл Шубін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
411 переглядів
411 переглядів

Про книгу «Риба всередині нас» Ніла Шубіна

Наука може бути захоплюючою та неймовірно цікавою – це довів талановитий вчений, професор анатомії та видатний палеонтолог Ніл Шубін, який є першовідкривачем тіктааліка – проміжної лінки між рибами та наземними істотами у своєму анатомо-фізіологічному розвитку. Його науково-популярна книга «Риба всередині нас» запрошує всіх бажаючих здійснити захоплюючу подорож на три с половиною мільйона років назад, щоб стати свідком поступового становлення організму та всіх фізіологічних процесів людини.

Ця палеонтологічна енциклопедія цікава, в першу чергу, тим, що автор ділиться досвідом своїх експедицій, розповідаючи про розкопки та знайдені дива. Виявляється, залишки давніх тварин можна знайти де завгодно, і це буде значний крок у розвитку анатомії та ембріології. Чимало матеріалу у книзі міститься про генну систему – її адаптованість до існуючих умов життя є надзвичайною. Той, хто вирішить читати онлайн цю захоплюючу монографію, одразу зрозуміє: біологія з анатомією – найцікавіша наука, про що ми, на жаль, навіть не здогадувалися у школі.

Праця «Риба всередині нас» є чітко структурованою, що дозволяє навіть дитині уникнути плутанини у вивченні анатомічних систем та особливостей їхнього історичного розвитку. Найцікавішим відкриттям автора є його поступове доведення, що людський організм почав відлік свого розвитку від ембріону риби.

Ніл Шубін наводить цікаві приклади перших риб з їхньою пристосованістю до умов перебування у воді, а потім – на суші. Окрім великої кількості цікавих наукових матеріалів, книга заряджає позитивом, адже вона містить багато гумористичних вставок, кумедних висловлювань та спроби адаптувати наукові знання до побуту сучасного життя. Вивчати науку з веселими посмішками набагато приємніше!

Ми живемо і не замислюємося про наші анатомічні можливості та передумови розвитку, які, на перший погляд, здаються просто фантастичними. Поспішайте скачати «Риба всередині нас» Ніла Шубіна – і перед вами відкриється дивний світ незвіданої науки, який через легкість сприйняття буде зрозумілим навіть молодшим школярам. Гості нашого сайту знайдуть цю монографію у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі матеріали ви отримаєте безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Риба всередині нас» Ніла Шубіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *