«Риба всередині нас» Ніл Шубін

«Риба всередині нас» Ніл Шубін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Риба всередині нас» Ніла Шубіна

Наука може бути захоплюючою та неймовірно цікавою – це довів талановитий вчений, професор анатомії та видатний палеонтолог Ніл Шубін, який є першовідкривачем тіктааліка – проміжної лінки між рибами та наземними істотами у своєму анатомо-фізіологічному розвитку. Його науково-популярна книга «Риба всередині нас» запрошує всіх бажаючих здійснити захоплюючу подорож на три с половиною мільйона років назад, щоб стати свідком поступового становлення організму та всіх фізіологічних процесів людини.

Ця палеонтологічна енциклопедія цікава, в першу чергу, тим, що автор ділиться досвідом своїх експедицій, розповідаючи про розкопки та знайдені дива. Виявляється, залишки давніх тварин можна знайти де завгодно, і це буде значний крок у розвитку анатомії та ембріології. Чимало матеріалу у книзі міститься про генну систему – її адаптованість до існуючих умов життя є надзвичайною. Той, хто вирішить читати онлайн цю захоплюючу монографію, одразу зрозуміє: біологія з анатомією – найцікавіша наука, про що ми, на жаль, навіть не здогадувалися у школі.

Праця «Риба всередині нас» є чітко структурованою, що дозволяє навіть дитині уникнути плутанини у вивченні анатомічних систем та особливостей їхнього історичного розвитку. Найцікавішим відкриттям автора є його поступове доведення, що людський організм почав відлік свого розвитку від ембріону риби.

Ніл Шубін наводить цікаві приклади перших риб з їхньою пристосованістю до умов перебування у воді, а потім – на суші. Окрім великої кількості цікавих наукових матеріалів, книга заряджає позитивом, адже вона містить багато гумористичних вставок, кумедних висловлювань та спроби адаптувати наукові знання до побуту сучасного життя. Вивчати науку з веселими посмішками набагато приємніше!

Ми живемо і не замислюємося про наші анатомічні можливості та передумови розвитку, які, на перший погляд, здаються просто фантастичними. Поспішайте скачати «Риба всередині нас» Ніла Шубіна – і перед вами відкриється дивний світ незвіданої науки, який через легкість сприйняття буде зрозумілим навіть молодшим школярам. Гості нашого сайту знайдуть цю монографію у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі матеріали ви отримаєте безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Дім дивних дітей. Книга 3. Бібліотека душ
Дім дивних дітей. Книга ... Ренсом Ріггз
Та сама я
Та сама я Джоджо Мойєс
На лезі клинка
На лезі клинка Джо Аберкромби
Курячий бульйон для душі. 101 історія про кохання
Курячий бульйон для душі... Марк Віктор Хансен, Емі Ньюмарк, Джек Кенфілд

Відгуки на книгу «Риба всередині нас» Ніла Шубіна