«Риль. Любов дракона» Катерина Боброва

«Риль. Любов дракона» Катерина Боброва

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Риль. Любов дракона» Катерини Бобрової

Роман “Риль. Любов дракона” є першою книгою дилогії “Риль” – серії пригод студентки магічної академії у королівстві драконів. Катерина Боброва написала гостросюжетну фантастичну казку для дорослих, доповнивши її красивою романтичною лінією та глибокою філософією. Як не піддатися на чари підступних драконів, якщо ти не вмієш протистояти потужній магії та своїм почуттям?

Починаючи читати книгу “Риль. Любов дракона”, знайомишся з головною героїнею на ім’я Риль. Тільки-но вступивши до Академії, дівчина не встигла познайомитися навіть з азами магічних заклинань та чарівництва, проте доля підготувала для неї надзвичайне випробування.

Не знаючи, де криється портал переходу до іншої реальності, дівчина відкрила його своєю раптовою появою в парку Академії, і потік повітря закинув її до ставку, у самісінький вир, який відправив Риль у небезпечний світ пригод – іншу грань магічної реальності. Шансів повернутися назад немає, і дівчині доведеться виживати серед драконів, королівських інтриг і жорстоких законів, за якими людське життя вважається найменшою цінністю.

Катерина Боброва створила надзвичайно глибокий і реалістичний образ головної героїні, зануривши читача у світ її думок, емоцій, почуттів, вагань і сподівань. Неможливо не пройнятися її страхами та напруженням, її душевними муками та відвертим подивом від того, що побачила Риль в іншій реальності.

Чи готові ми відповідати за всі помилки, яких припускаємося через жорстокі ілюзії? У цій історії кожна помилка може виявитися смертельною, а всі, кого зустрічає Риль на своєму шляху, не поспішають скидати маски.

Книга “Риль. Любов дракона” дає можливість поміркувати над вічними цінностями добра і зла та їх тісним взаємозв’язком. Якщо ви хочете разом з головною героїнею навчитися розставляти пріоритети та побачити темний бік кохання, пропонуємо скачати й прочитати цю пригодницьку історію, що дарує відчуття світла та чарівництва навколо нас.

Завантажити безкоштовно книгу «Риль. Любов дракона» Катерини Бобрової

Завантажити книгу «Риль. Любов дракона» у форматі:

Рекомендації

Місто кісток
Місто кісток Кассандра Клер
Ті, що не мають коріння
Ті, що не мають коріння Наомі Новік
Дарована весна, або Відьма за чужим призначенням
Дарована весна, або Відь... Наталія Довгопол
Відьомські війни
Відьомські війни Віта Зайченко

Відгуки на книгу «Риль. Любов дракона» Катерини Бобрової