«Риль. Любов дракона» Катерина Боброва

«Риль. Любов дракона» Катерина Боброва

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4566 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Риль. Любов дракона» Катерини Бобрової (анотація)

Роман “Риль. Любов дракона” є першою книгою дилогії “Риль” – серії пригод студентки магічної академії у королівстві драконів. Катерина Боброва написала гостросюжетну фантастичну казку для дорослих, доповнивши її красивою романтичною лінією та глибокою філософією. Як не піддатися на чари підступних драконів, якщо ти не вмієш протистояти потужній магії та своїм почуттям?

Починаючи читати книгу “Риль. Любов дракона”, знайомишся з головною героїнею на ім’я Риль. Тільки-но вступивши до Академії, дівчина не встигла познайомитися навіть з азами магічних заклинань та чарівництва, проте доля підготувала для неї надзвичайне випробування.

Не знаючи, де криється портал переходу до іншої реальності, дівчина відкрила його своєю раптовою появою в парку Академії, і потік повітря закинув її до ставку, у самісінький вир, який відправив Риль у небезпечний світ пригод – іншу грань магічної реальності. Шансів повернутися назад немає, і дівчині доведеться виживати серед драконів, королівських інтриг і жорстоких законів, за якими людське життя вважається найменшою цінністю.

Катерина Боброва створила надзвичайно глибокий і реалістичний образ головної героїні, зануривши читача у світ її думок, емоцій, почуттів, вагань і сподівань. Неможливо не пройнятися її страхами та напруженням, її душевними муками та відвертим подивом від того, що побачила Риль в іншій реальності.

Чи готові ми відповідати за всі помилки, яких припускаємося через жорстокі ілюзії? У цій історії кожна помилка може виявитися смертельною, а всі, кого зустрічає Риль на своєму шляху, не поспішають скидати маски.

Книга “Риль. Любов дракона” дає можливість поміркувати над вічними цінностями добра і зла та їх тісним взаємозв’язком. Якщо ви хочете разом з головною героїнею навчитися розставляти пріоритети та побачити темний бік кохання, пропонуємо скачати й прочитати цю пригодницьку історію, що дарує відчуття світла та чарівництва навколо нас.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Риль. Любов дракона» Катерини Бобрової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Риль. Любов дракона» Катерини Бобрової українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Риль. Любов дракона» Катерини Бобрової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *