«Ритм війни» Брендон Сандерсон

«Ритм війни» Брендон Сандерсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
564 переглядів
564 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ритм війни» Брендона Сандерсона (анотація)

Ціною чималих зусиль Далінар Холін створює коаліцію монархів, здатну протистояти у війні за Рошар жорстокості та підступності Тим, що приносять порожнечу. Але перемога залишається лише химерною мрією, адже ворогам допомагає могутнє божество, а серед друзів ховаються зрадники. Адолін і Шаллан вирушають у світ спренів, щоб заручитися допомогою союзників, ризикуючи у разі неуспіху приректи людство на загибель. Вони ще не знають, що головна битва незабаром розгорнеться в місті-вежі Урітіру, і йї результат залежатиме не від військової сили протиборчих сторін, а від їхньої стійкості, рішучості та проникливості.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ритм війни» Брендона Сандерсона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ритм війни» Брендона Сандерсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *