«Садівник з Очакова» Андрій Юрійович Курков

«Садівник з Очакова» Андрій Юрійович Курков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
260 переглядів
260 переглядів

Про книгу «Садівник з Очакова» Андрія Юрійовича Куркова

Роман «Садівник з Очакова» – гостросюжетна детективна епопея з елементами містики у жанрі альтернативної історії. Письменник пропонує читачеві відправитися у незвичайну мандрівку крізь час і простір разом з головним героєм книги – тридцятирічним Ігорем, який вирішив допомогти новому знайомому садівнику Степану розгадати напис на його татуюванні.

Це тату зробив батько Степана, коли йому було лише сім років – в якості нагадування про якусь сімейну таємницю. Розслідування чоловіків привело їх до старовинного дому в Очакові, де вони знайшли справжній скарб, а разом з ним – білет в минуле.

Старовинна міліцейська форма, що зберігалася в одному зі знайдених чемоданів, зіграла роль машини часу. Вдягнувши її, Ігор не помітив, як опинився в радянській епосі у тому ж Очакові. 1957 рік – саме з того часу історія ніби застигла, поховавши у старому будинку свої таємниці.

Ігор, ставши справжнім міліціонером, спробує віднайти ключ до розгадки, уважно вивчаючи своє оточення. Андрій Юрійович Курков пропонує всім, хто цікавиться військово-політичними таємницями радянських часів, пройти цей шлях разом з головним героєм – історичні деталі та драматичний сюжет не залишать вас байдужими.

Книга «Садівник з Очакова» має кілька сюжетних вихилясів, що роблять її справжнім історичним детективом та тримають в напруженні до останньої сторінки. Письменник доводить, що на історію не слід дивитися як на завершену книга – вона може відкритися в будь-який момент і кардинально змінити не лише сучасність, а й майбутнє. які висновки зробить для себе головний герой після злиття з радянською епохою, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цей захоплюючий роман.

Рекомендуємо скачати «Садівник з Очакова» Андрія Юрійовича Куркова всім прихильникам колоритних і атмосферних ретродетективів, в яких відчувається зв’язок між історією та сучасністю, а також є поштовх до міркувань стосовно нашого майбутнього. Цю книгу всі бажаючі знайдуть в бібліотеці нашого сайту безкоштовно та без реєстрації в найзручніших форматах: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Садівник з Очакова» Андрія Юрійовича Куркова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *