«Садівник з Очакова» Андрій Курков

«Садівник з Очакова» Андрій Курков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1012 переглядів
1012 переглядів

Короткий зміст книги «Садівник з Очакова» Андрія Куркова (анотація)

Роман «Садівник з Очакова» – гостросюжетна детективна епопея з елементами містики у жанрі альтернативної історії. Письменник пропонує читачеві відправитися у незвичайну мандрівку крізь час і простір разом з головним героєм книги – тридцятирічним Ігорем, який вирішив допомогти новому знайомому садівнику Степану розгадати напис на його татуюванні.

Це тату зробив батько Степана, коли йому було лише сім років – в якості нагадування про якусь сімейну таємницю. Розслідування чоловіків привело їх до старовинного дому в Очакові, де вони знайшли справжній скарб, а разом з ним – білет в минуле.

Старовинна міліцейська форма, що зберігалася в одному зі знайдених чемоданів, зіграла роль машини часу. Вдягнувши її, Ігор не помітив, як опинився в радянській епосі у тому ж Очакові. 1957 рік – саме з того часу історія ніби застигла, поховавши у старому будинку свої таємниці.

Ігор, ставши справжнім міліціонером, спробує віднайти ключ до розгадки, уважно вивчаючи своє оточення. Андрій Юрійович Курков пропонує всім, хто цікавиться військово-політичними таємницями радянських часів, пройти цей шлях разом з головним героєм – історичні деталі та драматичний сюжет не залишать вас байдужими.

Книга «Садівник з Очакова» має кілька сюжетних вихилясів, що роблять її справжнім історичним детективом та тримають в напруженні до останньої сторінки. Письменник доводить, що на історію не слід дивитися як на завершену книга – вона може відкритися в будь-який момент і кардинально змінити не лише сучасність, а й майбутнє. які висновки зробить для себе головний герой після злиття з радянською епохою, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цей захоплюючий роман.

Рекомендуємо скачати «Садівник з Очакова» Андрія Юрійовича Куркова всім прихильникам колоритних і атмосферних ретродетективів, в яких відчувається зв’язок між історією та сучасністю, а також є поштовх до міркувань стосовно нашого майбутнього. Цю книгу всі бажаючі знайдуть в бібліотеці нашого сайту безкоштовно та без реєстрації в найзручніших форматах: fb2, txt, epub та rtf.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Садівник з Очакова» Андрія Куркова та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Садівник з Очакова» Андрія Куркова: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Садівник з Очакова» Андрія Куркова і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Садівник з Очакова» Андрія Куркова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *