«Садівник з Очакова» Андрій Юрійович Курков

«Садівник з Очакова» Андрій Юрійович Курков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Садівник з Очакова» Андрія Юрійовича Куркова

Роман «Садівник з Очакова» – гостросюжетна детективна епопея з елементами містики у жанрі альтернативної історії. Письменник пропонує читачеві відправитися у незвичайну мандрівку крізь час і простір разом з головним героєм книги – тридцятирічним Ігорем, який вирішив допомогти новому знайомому садівнику Степану розгадати напис на його татуюванні.

Це тату зробив батько Степана, коли йому було лише сім років – в якості нагадування про якусь сімейну таємницю. Розслідування чоловіків привело їх до старовинного дому в Очакові, де вони знайшли справжній скарб, а разом з ним – білет в минуле.

Старовинна міліцейська форма, що зберігалася в одному зі знайдених чемоданів, зіграла роль машини часу. Вдягнувши її, Ігор не помітив, як опинився в радянській епосі у тому ж Очакові. 1957 рік – саме з того часу історія ніби застигла, поховавши у старому будинку свої таємниці.

Ігор, ставши справжнім міліціонером, спробує віднайти ключ до розгадки, уважно вивчаючи своє оточення. Андрій Юрійович Курков пропонує всім, хто цікавиться військово-політичними таємницями радянських часів, пройти цей шлях разом з головним героєм – історичні деталі та драматичний сюжет не залишать вас байдужими.

Книга «Садівник з Очакова» має кілька сюжетних вихилясів, що роблять її справжнім історичним детективом та тримають в напруженні до останньої сторінки. Письменник доводить, що на історію не слід дивитися як на завершену книга – вона може відкритися в будь-який момент і кардинально змінити не лише сучасність, а й майбутнє. які висновки зробить для себе головний герой після злиття з радянською епохою, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цей захоплюючий роман.

Рекомендуємо скачати «Садівник з Очакова» Андрія Юрійовича Куркова всім прихильникам колоритних і атмосферних ретродетективів, в яких відчувається зв’язок між історією та сучасністю, а також є поштовх до міркувань стосовно нашого майбутнього. Цю книгу всі бажаючі знайдуть в бібліотеці нашого сайту безкоштовно та без реєстрації в найзручніших форматах: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Сестро, сестро
Сестро, сестро Оксана Стефанівна Забужко
Перейти темряву
Перейти темряву Ірен Роздобудько
Село не люди
Село не люди Люко Дашвар
Рай. Центр
Рай. Центр Люко Дашвар

Відгуки на книгу «Садівник з Очакова» Андрія Юрійовича Куркова