«Садок вишневий коло хати» Тарас Григорович Шевченко

«Садок вишневий коло хати» Тарас Григорович Шевченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
870 переглядів
870 переглядів

Про книгу «Садок вишневий коло хати» Тараса Григоровича Шевченко

Книга «Садок вишневий коло хати» містить у собі однойменний вірш класика української літератури, який писав не лише про невільницьке життя людей у рідній країні, а ще й про красу її природи. Шевченко нерідко описував те, що бачив просто перед собою. Наприклад, просте життя людей у селах.

Якщо ви будете читати онлайн книгу «Садок вишневий коло хати» Тараса Григоровича Шевченка українською мовою, то зможете на хвилину опинитись у іншій реальності. Поет мальовничо і тонко описує момент, коли родина збирається біля свого дому після важкого трудового дня, щоб у сімейному колі повечеряти. Поки донька несе пригощення, мати хоче сказати своє повчальне слово, але голос соловейка не дає їй це зробити. І у цьому витончений гумор поета.

У тих 15 рядках віршованого тексту ніби вся Україна, якою її знав поет. І йому хотілось показати Батьківщину усьому світу через образи працьовитих людей, які зрання до ночі працюють на землі. Навіть жінки, у яких є ще маленькі діти.

Бажаєте прочитати (чи перечитати) вірш, який діти вчать на уроках української літератури? Для цього можна скачати книгу «Садок вишневий коло хати» Тараса Григоровича Шевченка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з допомогою нашого сайту.

Завантажити безкоштовно книгу «Садок вишневий коло хати» Тараса Григоровича Шевченко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Садок вишневий коло хати» Тараса Григоровича Шевченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *