«Садотерапія. Як позбутися бур’янів у голові» Сью Стюарт-Сміт

«Садотерапія. Як позбутися бур’янів у голові» Сью Стюарт-Сміт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
835 переглядів
835 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Садотерапія. Як позбутися бур’янів у голові» Сью Стюарт-Сміт (анотація)

Сью Стюарт-Сміт, видатна психіатриня і завзята садівниця, пропонує надихаючу та корисну книжку про цілющий вплив садівництва на розум людини, про його здатність зменшувати стрес і сприяти благополуччю в повсякденному житті.

Авторка досліджує безліч прикладів взаємодії розуму і саду та описує, як догляд за садом може бути способом зцілити зранену душу. Від повернення свого діда з Першої світової війни до захоплення Фройда квітами, від історій хвороби своїх пацієнтів до прогресивних садівничих програм у таких місцях, як в’язниця на острові Рікерс у Нью-Йорку — Сью Стюарт-Сміт наводить вагомі приклади того, що садівництво — це набагато важливіше для нашого пізнання, ніж ми думаємо. Глибока, життєствердна і прагматична «Садотерапія. Як позбутися бур’янів у голові» — ідеальне читання для людей, які прагнуть до здорового психічного життя.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Садотерапія. Як позбутися бур’янів у голові» Сью Стюарт-Сміт та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Садотерапія. Як позбутися бур’янів у голові» Сью Стюарт-Сміт: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Садотерапія. Як позбутися бур’янів у голові» Сью Стюарт-Сміт і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Садотерапія. Як позбутися бур’янів у голові» Сью Стюарт-Сміт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *