«Safe®. Надійна освіта для батьків» Карл Гайнц Бріш

«Safe®. Надійна освіта для батьків» Карл Гайнц Бріш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
229 переглядів
229 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Safe®. Надійна освіта для батьків» Карла Гайнца Бріша (анотація)

Книжка вчить майбутніх батьків чуйно, швидко та адекватно реагувати на сигнали дитини. Це дає змогу розвивати надійний зв’язок з немовлям, що є стабільною основою особистості.

У майбутніх і молодих батьків виникає багато питань:

  • Як мені стати хорошою мамою чи татом?
  • Чи віддавати дитину в ясла?
  • Що робити, якщо потреби батьків відрізняються від потреб дитини?
  • Чому дитина не слухається?
  • Які межі потрібно встановити дитині?
  • Що робити, якщо дитина плаче і не може заснути?

Ця книжка супроводжуватиме батьків у перші роки життя дитини. Автор показує, що надійний зв’язок (прив’язаність) — це стабільна основа для фізичного, розумового, емоційного та соціального розвитку особистості дитини.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Safe®. Надійна освіта для батьків» Карла Гайнца Бріша та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Safe®. Надійна освіта для батьків» Карла Гайнца Бріша: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Safe®. Надійна освіта для батьків» Карла Гайнца Бріша і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Safe®. Надійна освіта для батьків» Карла Гайнца Бріша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *