«Салдацький патрет» Григорій Квітка-Основ’яненко

«Салдацький патрет» Григорій Квітка-Основ’яненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1536 переглядів
1536 переглядів

Про книгу «Салдацький патрет» Григорія Квітки-Основ’яненко

Стендап з 18-го століття – саме так коротко можна охарактеризувати книгу «Салдацький патрет». Від першої особи автор розказує ну дуже смішну історію, в реальності якої годі і сумніватись.

Чудовий легкий гумор надовго підніме вам настрій, а невеликий об’єм твору не дозволить нудьгувати. Радимо читати онлайн книгу «Салдацький патрет» Григорія Квітка-Основ’яненка українською мовою на нашому літературному сайті.

Побут, традиції, народні звичаї предків сучасних українців показані дуже добре – перед очима читача вимальовується цілісна картина тих часів. Загалом, з картини ця історія і починається…

Один ну дуже талановитий художник отримав замовлення намалювати солдата. Замовник хотів портрет в повний зріст, щоб виставляти його для залякування… горобців! Як виявилось, спритні пташки видзьобали йому весь город.

Майстер взявся за діло, і намалював постать, як живу. А щоб впевнитись, що його робота сподобається і за неї добре заплатять, він вирішив виставити солдата на базарі, аби перевірити реакцію людей. З цього все і почалося…

Скачати книгу «Салдацький патрет» Григорія Квітка-Основ’яненка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Насолоджуйтесь народним гумором!

Завантажити безкоштовно книгу «Салдацький патрет» Григорія Квітки-Основ’яненко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Салдацький патрет» Григорія Квітки-Основ’яненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *