«Салдацький патрет» Григорій Квітка-Основ’яненко

«Салдацький патрет» Григорій Квітка-Основ’яненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3795 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Салдацький патрет» Григорія Квітки-Основ’яненко (анотація)

Стендап з 18-го століття – саме так коротко можна охарактеризувати книгу «Салдацький патрет». Від першої особи автор розказує ну дуже смішну історію, в реальності якої годі і сумніватись.

Чудовий легкий гумор надовго підніме вам настрій, а невеликий об’єм твору не дозволить нудьгувати. Радимо читати онлайн книгу «Салдацький патрет» Григорія Квітка-Основ’яненка українською мовою на нашому літературному сайті.

Побут, традиції, народні звичаї предків сучасних українців показані дуже добре – перед очима читача вимальовується цілісна картина тих часів. Загалом, з картини ця історія і починається…

Один ну дуже талановитий художник отримав замовлення намалювати солдата. Замовник хотів портрет в повний зріст, щоб виставляти його для залякування… горобців! Як виявилось, спритні пташки видзьобали йому весь город.

Майстер взявся за діло, і намалював постать, як живу. А щоб впевнитись, що його робота сподобається і за неї добре заплатять, він вирішив виставити солдата на базарі, аби перевірити реакцію людей. З цього все і почалося…

Скачати книгу «Салдацький патрет» Григорія Квітка-Основ’яненка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Насолоджуйтесь народним гумором!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Салдацький патрет» Григорія Квітки-Основ’яненко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Салдацький патрет» Григорія Квітки-Основ’яненко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Салдацький патрет» Григорія Квітки-Основ’яненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *