«Салимове Лігво» Стівен Кінг

«Салимове Лігво» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
100 переглядів
100 переглядів

Про книгу «Салимове Лігво» Стівена Кінга

Любите читати про містику та жахи? Тоді обов’язково зверніть увагу на книгу «Салимове Лігво» короля містики Стівена Кінга. Перші сторінки знайомлять нас із героями та їхнім способом життя, а далі починається захоплива подорож до містичного світу. У нас на сайті ви можете читати онлайн книгу «Салимове Лігво» Стівена Кінга українською мовою з будь-якого гаджета.

Історія починається зовсім звичайно, без будь-якого натяку на фантастику. Відомий письменник Бен Міерз прибуває у містечко свого дитинства під назвою Єрусалимове, та місцеві називають його на свій лад – «Салимове Лігво». Бен планує позбутися давнього дитячого страху та почати працювати над новою книгою. Але дитячі страхи виявляються не просто багатою фантазією.

Ще в дитинстві головний герой, щоб підняти свій авторитет серед місцевих хлопчаків, навідався до дивного будинку Марстен-Хаус. Цей будинок мав погану славу, тому взяти з нього щось було дуже круто. Але в той день візит до моторошного будинку пішов не за планом.

Бен вирішує розібратися з примарами минулого. Та водночас з Беном до міста прибувають інші персонажі, у яких на це місто свої, криваві плани… Поганці виходять із тіні ще на початку книги, але цей факт тільки додає інтриги та напруженості. З кожною новою сторінкою розповідь затягує все глибше і глибше, тому відірватися від неї дуже важко.

В нашій бібліотеці електронних книг можна скачати книгу «Салимове Лігво» Стівена Кінга безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в зручних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Салимове Лігво» Стівена Кінга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Салимове Лігво» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *