«Сам собі MBA. Про бізнес без цензури» Сьюзі Уелч

«Сам собі MBA. Про бізнес без цензури» Сьюзі Уелч

  • Назва: Сам собі MBA. Про бізнес без цензури
  • Письменник: Сьюзі Уелч
  • Рік: 2018
  • Видавництво: Наш Формат
  • Жанр: Просто про бізнес
  • ISBN: 978-617-7388-91-2
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
154 переглядів
154 переглядів

Про книгу «Сам собі MBA. Про бізнес без цензури» Сьюзі Уелч

Перед вами справжній посібник для ведення бізнесу, який, перш за все, підійде тим, хто вже встиг збудувати свою власну імперію, навіть якщо до неї додається префікс «міні». Книга не для дрібних крамарів, адже її було написано за рекомендаціями справжнього гуру та акули бізнесу – Джека Велча, якому вдалося збудувати неймовірну кар’єру у General Electric.

Отже, якщо ви опинилися у професійному глухому куті, прагнучи розвитку для своєї компанії, але не знаєте, як і куди рухатися далі, вам просто необхідно скачати книгу «Сам собі MBA. Про бізнес без цензури» Сьюзі Уелч, яка є доступною безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Тут детально розповідається, як зрушити справу з мертвої точки і згодом перетворити невелику компанію у розвинуту корпорацію, яка приноситиме своєму власнику максимальні прибутки, демонструючи високий рівень ефективності. Якщо ви будете уважно читати онлайн книгу Сьюзі Уелч «Сам собі MBA. Про бізнес без цензури» у перекладі українською мовою, то, ймовірно, захочете зробити її своїм головним підручником.

Ви навчитеся розбиратися в кадрах і керувати процесами без зайвих емоцій. Ці знання допоможуть отримувати максимальну ефективність від робітників, незважаючи на їхній психотип, здібності, характер та продуктивність. Побудувати справжню команду конкурентоспроможних професіоналів – це реально.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сам собі MBA. Про бізнес без цензури» Сьюзі Уелч

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *