«Сам собі MBA. Про бізнес без цензури» Сьюзі Велч, Джек Велч

«Сам собі MBA. Про бізнес без цензури» Сьюзі Велч, Джек Велч

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1861 переглядів
1861 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сам собі MBA. Про бізнес без цензури» Сьюзі Велч, Джека Велча (анотація)

Перед вами справжній посібник для ведення бізнесу, який, перш за все, підійде тим, хто вже встиг збудувати свою власну імперію, навіть якщо до неї додається префікс «міні». Книга не для дрібних крамарів, адже її було написано за рекомендаціями справжнього гуру та акули бізнесу – Джека Велча, якому вдалося збудувати неймовірну кар’єру у General Electric.

Отже, якщо ви опинилися у професійному глухому куті, прагнучи розвитку для своєї компанії, але не знаєте, як і куди рухатися далі, вам просто необхідно скачати книгу «Сам собі MBA. Про бізнес без цензури» Сьюзі Уелч, яка є доступною безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Тут детально розповідається, як зрушити справу з мертвої точки і згодом перетворити невелику компанію у розвинуту корпорацію, яка приноситиме своєму власнику максимальні прибутки, демонструючи високий рівень ефективності. Якщо ви будете уважно читати онлайн книгу Сьюзі Уелч «Сам собі MBA. Про бізнес без цензури» у перекладі українською мовою, то, ймовірно, захочете зробити її своїм головним підручником.

Ви навчитеся розбиратися в кадрах і керувати процесами без зайвих емоцій. Ці знання допоможуть отримувати максимальну ефективність від робітників, незважаючи на їхній психотип, здібності, характер та продуктивність. Побудувати справжню команду конкурентоспроможних професіоналів – це реально.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сам собі MBA. Про бізнес без цензури» Сьюзі Велч, Джека Велча українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сам собі MBA. Про бізнес без цензури» Сьюзі Велч, Джека Велча

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *