«Самійло Кошич – козак-легенда» Дмитро Воронський

«Самійло Кошич – козак-легенда» Дмитро Воронський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2159 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Самійло Кошич – козак-легенда» Дмитра Воронського (анотація)

Книга «Самійло Кошич – козак-легенда» – роман від українського письменника Дмитра Воронського. Письменник є модерним українським автором, що пише прозові твори, які вже принесли йому чимало популярності. Представлена книга – це новинка від автора, що вийшла в 2020 році.

Твір продовжує попередню історію, яка розповідала читачеві про легендарного гетьмана Байду Вишневецького, і разом ці книги створюють серію. За жанром твір є пригодницько-історичним романом. Книга написана в досить легкому форматі, і не перевантажена історичними дефініціями та термінами, які могли б збити читача з пантелику. Читати онлайн книгу «Самійло Кошич – козак-легенда» за авторства Дмитра Воронського українською мовою можна користуючись нашим електронним ресурсом.

Сюжет розгортається навколо пригод головного героя – Самійла Кошича. Він є молодим козаком, що вміло вправляється з шаблею, яка є його неодмінним супутником. Самійло – молодий хлопець, на шляху якого буде чимало здобутків та перемог, проте сам він про це ще не знає.

За сюжетом він побуває в багатьох сутичках з одвічними ворогами козаків – Кримським Ханством та Османською імперією. Твір має на меті через вигаданого героя розповісти читачеві про ще маловідомі сторінки української історії, роблячи це в чудовому форматі пригодницького роману.

Скачати книгу «Самійло Кошич – козак-легенда» Дмитра Воронського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Самійло Кошич – козак-легенда» Дмитра Воронського та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Самійло Кошич – козак-легенда» Дмитра Воронського: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Самійло Кошич – козак-легенда» Дмитра Воронського і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Самійло Кошич – козак-легенда» Дмитра Воронського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Самійло Кошич – козак-легенда» Дмитра Воронського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *