«Самостійна дитина, або Як стати «лінивою мамою»» Анна Бикова

«Самостійна дитина, або Як стати «лінивою мамою»» Анна Бикова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1505 переглядів
1505 переглядів

Про книгу «Самостійна дитина, або Як стати «лінивою мамою»» Анни Бикової

Книга «Самостійна дитина, або Як стати «лінивою мамою»» вміщує в себе досвід по вихованню дітей такої успішної психологині, як Анна Бикова. Посібник зібрав настільки багато позитивних відгуків від батьків, що став бестселером серед книжок даної тематики. За його допомогою ви зможете зробити ваше сімейне життя з дітьми більш спокійним та гармонійним.

Коли з’являються діти, батьки автоматично стають опікунами для них. Вони турбуються про те, щоб їх діти були нагодовані, одягнені, задоволені життям. Але потім вони не розуміють, чому їх дитина стала такою інфантильною та несамостійною. Батьки навіть не здогадуються, що винними в даній ситуації є лише вони. Так чому же це трапляється?

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Самостійна дитина, або Як стати «лінивою мамою»» Анни Бикової українською мовою, то віднайдете відповідь на важливе питання.

Лінива мама не буде збирати портфель дитини в школу – її чадо зробить це самостійно. Лінивій мамі не буде соромно за те, що вона поспить більше в вихідні в той час, коли її дитина знаходить собі заняття сама. Лінива мама не лізе до дитини з питаннями про те, чи та поїла або сходила в туалет. Вона переконана, що діти самі мають озвучувати свої природні потреби.

Ви можете скачати книгу «Самостійна дитина, або Як стати «лінивою мамою»» Анни Бикової безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) за допомогою нашого літературного порталу.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Самостійна дитина, або Як стати «лінивою мамою»» Анни Бикової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *