«Самостійна дитина, або Як стати «лінивою мамою»» Анна Бикова

«Самостійна дитина, або Як стати «лінивою мамою»» Анна Бикова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5265 переглядів
5265 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Самостійна дитина, або Як стати «лінивою мамою»» Анни Бикової (анотація)

Книга «Самостійна дитина, або Як стати «лінивою мамою»» вміщує в себе досвід по вихованню дітей такої успішної психологині, як Анна Бикова. Посібник зібрав настільки багато позитивних відгуків від батьків, що став бестселером серед книжок даної тематики. За його допомогою ви зможете зробити ваше сімейне життя з дітьми більш спокійним та гармонійним.

Коли з’являються діти, батьки автоматично стають опікунами для них. Вони турбуються про те, щоб їх діти були нагодовані, одягнені, задоволені життям. Але потім вони не розуміють, чому їх дитина стала такою інфантильною та несамостійною. Батьки навіть не здогадуються, що винними в даній ситуації є лише вони. Так чому же це трапляється?

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Самостійна дитина, або Як стати «лінивою мамою»» Анни Бикової українською мовою, то віднайдете відповідь на важливе питання.

Лінива мама не буде збирати портфель дитини в школу – її чадо зробить це самостійно. Лінивій мамі не буде соромно за те, що вона поспить більше в вихідні в той час, коли її дитина знаходить собі заняття сама. Лінива мама не лізе до дитини з питаннями про те, чи та поїла або сходила в туалет. Вона переконана, що діти самі мають озвучувати свої природні потреби.

Ви можете скачати книгу «Самостійна дитина, або Як стати «лінивою мамою»» Анни Бикової безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) за допомогою нашого літературного порталу.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Самостійна дитина, або Як стати «лінивою мамою»» Анни Бикової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Самостійна дитина, або Як стати «лінивою мамою»» Анни Бикової

2 відповіді до “Самостійна дитина, або Як стати «лінивою мамою»”

  1. Капіталіна Капіталіна сказав:

    Дівчатка я знайшла скарб і це Самостійна дитина, мені хочеться кричати від захвату. Лайфхаки для “лінивих” матусь прям топ. Однозначно необхідно читати і не раз, особливо коли виникають якісь проблемки, 5 з 5.

  2. Арина Арина сказав:

    Готуючись до народження дитини я вже прочитала безліч літератури, найбільше мені сподобалась книга «Самостійна дитина». Вивчивши анотацію я одразу вирішила її скачати, та справді не пожалкувала. В ній нема зайвої води, лише поради та рекомендації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *