«Самотній вовк» Василь Шкляр

«Самотній вовк» Василь Шкляр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1668 переглядів
1668 переглядів

Про книгу «Самотній вовк» Василя Шкляра

Сучасний український письменник Василь Шкляр приголомшив своїх прихильників динамічним бойовиком з відвертою психологічною складовою під назвою «Самотній вовк» (інша назва цього твору – «Елементал»). Відправляючи свого героя в «гарячу точку», автор відразу заінтриговує читача, змушуючи його слідувати за воїном-одинаком до останньої сторінки.

Ця історія, сповнена криміналу, детективних розслідувань, життєвих поневірянь і любовної драми, не залишить байдужим навіть найвибагливіших поціновувачів якісної літератури. Відразу після виходу з друку книга отримала престижну літературну премію «Коронація слова».

Головний герой, представник французького Легіону, отримує вкрай важке завдання – вивезти з чеченської землі, що знаходиться під окупацією, дочку генерала. Ця справа ускладнюється тим, що на дівчину полюють російські спецслужби, і всі, хто опиняються на їхньому шляху, зникають безвісти.

Легіонер дає миттєву згоду, адже у нього є власний інтерес: до Чечні втекла його кохана дівчина Ася, залишившись там з командиром кримінального угруповання. Відправляючись до самісінького пекла, чоловік навіть не уявляє, скільки разів він подивиться в очі смерті…

Книга «Самотній вовк» пройнята колоритом близького Сходу, в якому розчинилися хаос і жорстокість кримінальних кіл Росії. Сюжетна лінія роману нагадує пригодницький квест, в якому розкривається гірка правда життя: політичний «бруд», лицемірство та фальшиві почуття, знецінення людського життя в умовах війни, сексуальна розпуста і підступні схеми злочинних пасток… Якщо ви хочете стати свідком відчайдушного двобою легіонера-українця проти цілої системи, рекомендуємо скачати «Самотній вовк» Василя Шкляра.

Усі відвідувачі нашого сайту знайдуть цей роман, створений на основі реальних подій, безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf. Для бажаючих читати онлайн цю пронизуючу книгу ми також розмістили її у віртуальній бібліотеці. Велика кількість живих діалогів, реальні історичні образи та постійно зростаюча динаміка й напруженість роблять цей твір одним з найяскравіших у своєму жанрі.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Самотній вовк» Василя Шкляра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *