«Самотній вовк» Василь Шкляр

«Самотній вовк» Василь Шкляр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Самотній вовк» Василя Шкляра

Сучасний український письменник Василь Шкляр приголомшив своїх прихильників динамічним бойовиком з відвертою психологічною складовою під назвою «Самотній вовк» (інша назва цього твору – «Елементал»). Відправляючи свого героя в «гарячу точку», автор відразу заінтриговує читача, змушуючи його слідувати за воїном-одинаком до останньої сторінки.

Ця історія, сповнена криміналу, детективних розслідувань, життєвих поневірянь і любовної драми, не залишить байдужим навіть найвибагливіших поціновувачів якісної літератури. Відразу після виходу з друку книга отримала престижну літературну премію «Коронація слова».

Головний герой, представник французького Легіону, отримує вкрай важке завдання – вивезти з чеченської землі, що знаходиться під окупацією, дочку генерала. Ця справа ускладнюється тим, що на дівчину полюють російські спецслужби, і всі, хто опиняються на їхньому шляху, зникають безвісти.

Легіонер дає миттєву згоду, адже у нього є власний інтерес: до Чечні втекла його кохана дівчина Ася, залишившись там з командиром кримінального угруповання. Відправляючись до самісінького пекла, чоловік навіть не уявляє, скільки разів він подивиться в очі смерті…

Книга «Самотній вовк» пройнята колоритом близького Сходу, в якому розчинилися хаос і жорстокість кримінальних кіл Росії. Сюжетна лінія роману нагадує пригодницький квест, в якому розкривається гірка правда життя: політичний «бруд», лицемірство та фальшиві почуття, знецінення людського життя в умовах війни, сексуальна розпуста і підступні схеми злочинних пасток… Якщо ви хочете стати свідком відчайдушного двобою легіонера-українця проти цілої системи, рекомендуємо скачати «Самотній вовк» Василя Шкляра.

Усі відвідувачі нашого сайту знайдуть цей роман, створений на основі реальних подій, безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf. Для бажаючих читати онлайн цю пронизуючу книгу ми також розмістили її у віртуальній бібліотеці. Велика кількість живих діалогів, реальні історичні образи та постійно зростаюча динаміка й напруженість роблять цей твір одним з найяскравіших у своєму жанрі.

Рекомендації

Множення в умі, або Плинність часу (збірник)
Множення в умі, або Плин... Лесь Подерв’янський
Рух життя, або Динамо (збірник)
Рух життя, або Динамо (з... Лесь Подерв’янський
Павлiк Морозов (збірник)
Павлiк Морозов (збірник) Лесь Подерв’янський
Вбити пересмішника
Вбити пересмішника Артем Чех

Відгуки на книгу «Самотній вовк» Василя Шкляра