«Самотність в мережі» Януш Леон Вишневський

«Самотність в мережі» Януш Леон Вишневський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
15469 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Самотність в мережі» Януша Леона Вишневського (анотація)

Книга «Самотність в мережі» – справжня ода віртуальному коханню, детальна демонстрація його плюсів і мінусів. Інтернет, яким сьогодні нікого не здивуєш, насправді є потужним засобом не лише пошуку інформації, а й формування своєї долі. І все це відбувається через нові випадкові знайомства, невимушене дружнє спілкування, що згодом виливається у дещо більше. І при цьому завжди залишається інтрига: що станеться, коли Він і Вона по різні боки монітора нарешті зустрінуться…

Таку історію змальовує польський письменник Януш Леон Вишневський. Через ICQ знайомляться Якуб і Наталя – головні герої твору, про яких читач дізнається буквально все. Перед нами проходить їхнє листування; в кожному повідомленні – відвертість і відчайдушність, розповідь про деталі побуту та власні емоції, роздуми стосовно моралі, релігії, політики…

А ще читач не раз вникатиме в деталі інтернет-технологій та програмування. Важко собі уявити, які теми не зачіпалися під час цього віртуального спілкування. Проте найголовнішим було відчуття самотності, яким вони ділилися одне з одним, їхні еротичні фантазії та надії.

Роман «Самотність в мережі» пройнятий сумом та гіркотою, відчуттям несправедливості та суцільною завісою самотності, крізь туман якої важко розгледіти щастя. Окрім своїх спогадів та переживань головні герої розповідають одне одному історії про своїх знайомих, близьких, друзів і навіть тварин. І кожна з них є частиною того болю, що огортає читачів все більше з кожною сторінкою книги.

Фінал цього пронизливого, відвертого і трохи наївного роману змусить розчулитися навіть найбільш прискіпливих шанувальників літератури. Зустріч головних героїв стане найбільшим випробуванням навіть після того, що було пройдено ними.

Поспішайте скачати «Самотність в мережі» Януша Леона Вишневського – і ви обов’язково зрозумієте ключовий вислів цієї книги – «з усього вічного найкоротший термін у кохання».

Слухати аудіокнигу «Самотність у Мережі» Януша Вишневського онлайн безкоштовно українською мовою:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Самотність в мережі» Януша Леона Вишневського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Самотність в мережі» Януша Леона Вишневського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Самотність в мережі» Януша Леона Вишневського

Одна відповідь до “Самотність в мережі”

  1. Яна Яна сказав:

    Книга «Самотність в мережі» нагадала мені мою молодість. Такі приємні відчуття, саме тоді я познайомилась зі своїм чоловіком на сайті знайомств. Приємний та легкий роман з поверненням у минуле, дякую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *