«Самотність в мережі» Януш Леон Вишневський

«Самотність в мережі» Януш Леон Вишневський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4223 переглядів
4223 переглядів

Про книгу «Самотність в мережі» Януша Леона Вишневського

Книга «Самотність в мережі» – справжня ода віртуальному коханню, детальна демонстрація його плюсів і мінусів. Інтернет, яким сьогодні нікого не здивуєш, насправді є потужним засобом не лише пошуку інформації, а й формування своєї долі. І все це відбувається через нові випадкові знайомства, невимушене дружнє спілкування, що згодом виливається у дещо більше. І при цьому завжди залишається інтрига: що станеться, коли Він і Вона по різні боки монітора нарешті зустрінуться…

Таку історію змальовує польський письменник Януш Леон Вишневський. Через ICQ знайомляться Якуб і Наталя – головні герої твору, про яких читач дізнається буквально все. Перед нами проходить їхнє листування; в кожному повідомленні – відвертість і відчайдушність, розповідь про деталі побуту та власні емоції, роздуми стосовно моралі, релігії, політики…

А ще читач не раз вникатиме в деталі інтернет-технологій та програмування. Важко собі уявити, які теми не зачіпалися під час цього віртуального спілкування. Проте найголовнішим було відчуття самотності, яким вони ділилися одне з одним, їхні еротичні фантазії та надії.

Роман «Самотність в мережі» пройнятий сумом та гіркотою, відчуттям несправедливості та суцільною завісою самотності, крізь туман якої важко розгледіти щастя. Окрім своїх спогадів та переживань головні герої розповідають одне одному історії про своїх знайомих, близьких, друзів і навіть тварин. І кожна з них є частиною того болю, що огортає читачів все більше з кожною сторінкою книги.

Фінал цього пронизливого, відвертого і трохи наївного роману змусить розчулитися навіть найбільш прискіпливих шанувальників літератури. Зустріч головних героїв стане найбільшим випробуванням навіть після того, що було пройдено ними.

Поспішайте скачати «Самотність в мережі» Януша Леона Вишневського – і ви обов’язково зрозумієте ключовий вислів цієї книги – «з усього вічного найкоротший термін у кохання». Ми пропонуємо електронні матеріали у найзручніших форматах: fb2, txt, epub та rtf. Також усі бажаючі мають змогу читати онлайн цей роман в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Скачати безкоштово книгу «Самотність в мережі» Януша Леона Вишневського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Самотність в мережі» Януша Леона Вишневського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *