«Самурай без меча» Кітамі Масао

«Самурай без меча» Кітамі Масао

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7287 переглядів
7287 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Самурай без меча» Кітамі Масао (анотація)

Зазвичай для боротьби й захоплення влади, зміни устрою світу застосовують зброю, влаштовують бойні та проливають кров. Проте нині — за надто буремних і неспокійних часів — лідером стане не той, хто має силу фізичну, а хто користається силою розуму. У книзі «Самурай без меча» на прикладі життя Хідейосі, видатного японського військово-політичного лідера, який об’єднав окремішні провінції в єдину могутню країну, пройшовши шлях від служки й посівши місце правителя держави, показано, як силою розуму досягнути миру, підвищити продуктивність, згуртувати команду, стати лідером.Секрети мудрості, якими користався Хідейосі у ХVІ столітті, актуальні й для століття ХХІ.

Слухати аудіокнигу «Самурай без меча» Кітамі Масао онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Самурай без меча» Кітамі Масао українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Самурай без меча» Кітамі Масао

4 відповіді до “Самурай без меча”

 1. Слава Слава сказав:

  Як скачати

 2. Misha Misha сказав:

  Добре

 3. Misha Misha сказав:

  Good

 4. Ігор Ігор сказав:

  Good

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *