«Сава Чалий» Іван Карпенко-Карий

«Сава Чалий» Іван Карпенко-Карий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3639 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сава Чалий» Івана Карпенко-Карого (анотація)

Книга «Сава Чалий» – трагедія в 5 діях і 7 картинах. Серед дійових персонажів – шляхта, гайдамаки, селяни, запорожці.

Серед пустки стоїть стіл та розвалена піч. Туди приходять два селянина – Грива та Ведмідь. Тільки тут, подалі від села вони й можуть розмовляти про існуючий стан речей. Адже в селі паничі забороняють збиратися на раду. Чоловіки заглиблюються у розмову про несправедливість шляхти, про панів та жидів та захоплюються особою Чалого.

Кажуть, цей могутній чоловік бореться за віру та за права простого народу, а тих, хто його гнобить – ріже.
Запрошуємо читати онлайн книгу «Сава Чалий» Івана Карпенко-Карого українською мовою. Цікавий епізод з життя відомого запорожця представлений у вигляді п’єси. Хто ж він, той самий Сава Чалий і чому його так бояться всі навколишні пани?

Поки селяни розмовляли, до покинутої корчми стали підтягуватись інші чоловіки. Сформувалася рада, на якій почалася серйозна бесіда, яка мала свої наслідки…

Ви маєте можливість скачати книгу «Сава Чалий» Івана Карпенко-Карого безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Дізнавайтеся про цікаві історичні факти з класичної літератури. Пізнавально і захоплююче!

Слухати і дивитись п’єсу «Сава Чалий» Івана Карпенка-Карого:


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Сава Чалий» Івана Карпенко-Карого та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Сава Чалий» Івана Карпенко-Карого: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Сава Чалий» Івана Карпенко-Карого і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Сава Чалий» Івана Карпенко-Карого українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сава Чалий» Івана Карпенко-Карого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *