«Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джефф Сазерленд

«Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джефф Сазерленд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
16019 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джеффа Сазерленда (анотація)

Джефф Сазерленд присвятив більшу частину життя розробці та впровадженню революційної технології з організації праці SCRUM. Ця методика спочатку використовувалася для розробки програмного забезпечення, проте згодом Сазерленд зрозумів, що за допомогою SCRUM можна вдосконалити й інші галузі – охорону здоров’я, педагогіку, телекомунікації, розробку фінансових проектів, різноманітні сфери виробництва тощо. Аналізу цієї надзвичайної технології присвячена праця вченого «SCRUM. Навчись робити вдвічі більше за менший час».

Ключова особливість даної методики – орієнтація на людей та якість їхньої працездатності, а не на встановлені заздалегідь показники. Це не значить, що не треба конкретизувати кінцеву мету – навпаки, значна роль тут відводиться правильному плануванню та постановці задач.

Основний акцент у книзі робиться на необхідності командної роботи, де кожен член колективу виконує свою роль, виходячи з особливих умінь і талантів. На чолі робочого міні-колективу стоїть скрам-майстер. Він організовує засідання команди та контролює її роботу. Ця технологія доповнюється інтерактивними тренінгами та техніками, де кожен сміливо висловлює свої думки, не боячись насмішок або критики.

Незважаючи на велику кількість авторських термінів, книга читається досить легко. Головні її переваги порівняно зі схожими працями – зрозуміла мова, чітка структурованість тексту, органічне доповнення теорії прикладами з різних галузей. Опис власних досягнень автора надихає на нові успіхи та викликає довіру до представленої концепції.

Книга «SCRUM. Навчись робити вдвічі більше за менший час» рясніє великою кількістю влучних афоризмів, з яких можна створити цілий мотиваційний щоденник. Учений не тільки розкриває секрети продуктивної праці та організації робочого простору, а й занурюється у сутність та шляхи досягнення успіху й багатства, наголошує на важливих моральних якостях – відповідальності, наполегливості, щирості, стриманості тощо.

Наш сайт пропонує вам безкоштовно та без реєстрації читати онлайн або скачати фундаментальну працю «SCRUM. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джеффа Сазерленда, обравши будь-який формат із запропонованих: fb2, txt, epub, rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джеффа Сазерленда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джеффа Сазерленда українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джеффа Сазерленда

Одна відповідь до “Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час”

  1. Валерія Валерія сказав:

    В пошуках літератури для вдалої організації праці мій шеф порекомендував мені книгу «Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час». І що я вам скажу, ця робота справжній скарб! Вона читається дуже легко і швидко, навіть не дивлячись на терміни, які с першого погляду лякали. Рекомендую скачати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *