«Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джефф Сазерленд

«Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джефф Сазерленд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3065 переглядів
3065 переглядів

Про книгу «Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джеффа Сазерленда

Джефф Сазерленд присвятив більшу частину життя розробці та впровадженню революційної технології з організації праці SCRUM. Ця методика спочатку використовувалася для розробки програмного забезпечення, проте згодом Сазерленд зрозумів, що за допомогою SCRUM можна вдосконалити й інші галузі – охорону здоров’я, педагогіку, телекомунікації, розробку фінансових проектів, різноманітні сфери виробництва тощо. Аналізу цієї надзвичайної технології присвячена праця вченого «SCRUM. Навчись робити вдвічі більше за менший час».

Ключова особливість даної методики – орієнтація на людей та якість їхньої працездатності, а не на встановлені заздалегідь показники. Це не значить, що не треба конкретизувати кінцеву мету – навпаки, значна роль тут відводиться правильному плануванню та постановці задач.

Основний акцент у книзі робиться на необхідності командної роботи, де кожен член колективу виконує свою роль, виходячи з особливих умінь і талантів. На чолі робочого міні-колективу стоїть скрам-майстер. Він організовує засідання команди та контролює її роботу. Ця технологія доповнюється інтерактивними тренінгами та техніками, де кожен сміливо висловлює свої думки, не боячись насмішок або критики.

Незважаючи на велику кількість авторських термінів, книга читається досить легко. Головні її переваги порівняно зі схожими працями – зрозуміла мова, чітка структурованість тексту, органічне доповнення теорії прикладами з різних галузей. Опис власних досягнень автора надихає на нові успіхи та викликає довіру до представленої концепції.

Книга «SCRUM. Навчись робити вдвічі більше за менший час» рясніє великою кількістю влучних афоризмів, з яких можна створити цілий мотиваційний щоденник. Учений не тільки розкриває секрети продуктивної праці та організації робочого простору, а й занурюється у сутність та шляхи досягнення успіху й багатства, наголошує на важливих моральних якостях – відповідальності, наполегливості, щирості, стриманості тощо.

Наш сайт пропонує вам безкоштовно та без реєстрації читати онлайн або скачати фундаментальну працю «SCRUM. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джеффа Сазерленда, обравши будь-який формат із запропонованих: fb2, txt, epub, rtf.

Скачати безкоштово книгу «Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джеффа Сазерленда

Рекомендації

Відгуки на книгу «Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» Джеффа Сазерленда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *