«Секрети Лос-Анджелеса» Джеймс Еллрой

«Секрети Лос-Анджелеса» Джеймс Еллрой

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
447 переглядів
447 переглядів

Про книгу «Секрети Лос-Анджелеса» Джеймса Еллроя

Що об’єднує трьох дуже неприємних хлопців? Які спільні інтереси вони можуть знайти? І як їх дружба вплине на всіх оточуючих? Про це ви дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Секрети Лос-Анджелеса» Джеймса Еллроя українською мовою.

Супергерої повинні бути справжнім взірцем для звичайних людей. Вони мають служити навколишньому світу, робити все, щоб він став кращим. Головне завдання кожного з них – очистити його від злочинності та зла.

Однак героїв книги «Секрети Лос-Анджелеса» неможливо назвати прикладом для молодого покоління. Хитрий коп, військовий, що заслужив всі свої знання через банальний збіг обставин, та негідник, котрий бажає помститись, не можуть носити звання супергероїв. Однак саме вони повинні об’єднати свої зусилля для відновлення справедливості.

Тепер лише від їх мужності залежить майбутнє величезного міста, контроль над яким недавно захопила мафія. В них залишається дуже мало часу. Злочинці готують новий план, який допоможе їм заволодіти важливими ресурсами і величезним впливом. Це призведе до справжньої катастрофи.

Чи зможуть герої зупинити свавілля бандитів? Чи вдасться їм перехитрити ворога? На які жертви прийдеться піти заради спокійного майбутнього? Про все це автор розповість, якщо побажаєте скачати книгу «Секрети Лос-Анджелеса» Джеймса Еллроя безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Секрети Лос-Анджелеса» Джеймса Еллроя

Рекомендації

Відгуки на книгу «Секрети Лос-Анджелеса» Джеймса Еллроя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *