«Секрети спокою “лінивої мами”» Анна Бикова

«Секрети спокою “лінивої мами”» Анна Бикова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1546 переглядів
1546 переглядів

Про книгу «Секрети спокою “лінивої мами”» Анни Бикової

Книга «Секрети спокою «лінивої мами»» — це бестселер серед книг про виховання дітей. Автор простими словами пояснює жінкам, як залишатись спокійною в різних ситуаціях. У вас не вийде побудувати емоційно стабільні та дружні відносини з вашою дитиною, якщо ви самі не відчуваєте емоційну рівновагу.

Виховання дітей — дуже складний процес як для самої дитини, так і для її матері. Часто емоції переповнюють жінку і вона не знає, що з ними робити. Якщо мама в пориві люті буде трясти дитину, то вона зруйнує саму дитину. Якщо ненька буде прикидатись спокійною, але в душі буде вирувати гнів, то вона зруйнує себе.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Секрети спокою «лінивої мами»» Анни Бикової українською мовою, то зрозумієте, які способи можна використовувати, щоб швидко повернути собі душевний спокій та віднайти ресурсний стан.

Саме тоді, коли жінка знаходиться в рівновазі сама з собою, вона може адекватно дивитись на дитячі проблеми та конфлікти, переконувати дитину, втішати та заспокоювати. Дитина зможе відкритись та почати довіряти тільки тій мамі, яка в гармонії та рівновазі з собою.

Ви маєте можливість скачати книгу «Секрети спокою «лінивої мами»» Анни Бикової безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) за допомогою нашого літературного сайту.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Секрети спокою “лінивої мами”» Анни Бикової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *