«Секрети спокою “лінивої мами”» Анна Бикова

«Секрети спокою “лінивої мами”» Анна Бикова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4806 переглядів
4806 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Секрети спокою “лінивої мами”» Анни Бикової (анотація)

Книга «Секрети спокою «лінивої мами»» — це бестселер серед книг про виховання дітей. Автор простими словами пояснює жінкам, як залишатись спокійною в різних ситуаціях. У вас не вийде побудувати емоційно стабільні та дружні відносини з вашою дитиною, якщо ви самі не відчуваєте емоційну рівновагу.

Виховання дітей — дуже складний процес як для самої дитини, так і для її матері. Часто емоції переповнюють жінку і вона не знає, що з ними робити. Якщо мама в пориві люті буде трясти дитину, то вона зруйнує саму дитину. Якщо ненька буде прикидатись спокійною, але в душі буде вирувати гнів, то вона зруйнує себе.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Секрети спокою «лінивої мами»» Анни Бикової українською мовою, то зрозумієте, які способи можна використовувати, щоб швидко повернути собі душевний спокій та віднайти ресурсний стан.

Саме тоді, коли жінка знаходиться в рівновазі сама з собою, вона може адекватно дивитись на дитячі проблеми та конфлікти, переконувати дитину, втішати та заспокоювати. Дитина зможе відкритись та почати довіряти тільки тій мамі, яка в гармонії та рівновазі з собою.

Ви маєте можливість скачати книгу «Секрети спокою «лінивої мами»» Анни Бикової безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) за допомогою нашого літературного сайту.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Секрети спокою “лінивої мами”» Анни Бикової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Секрети спокою “лінивої мами”» Анни Бикової

Одна відповідь до “Секрети спокою “лінивої мами””

  1. Ярослава Ярослава сказав:

    Виховання діток, то не просто задача, треба помічники. Таким для мене стала книга Секрети спокою “лінивої мами”. Дівчатка то дуже просто, лиш потрібно війти в ритм, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *