«Секрети YouTube. Посібник зі зростання кількості підписників та прибутку за допомогою відеовпливу» Шон Кеннелл, Бенджи Тревіс

«Секрети YouTube. Посібник зі зростання кількості підписників та прибутку за допомогою відеовпливу» Шон Кеннелл, Бенджи Тревіс

  • Назва: Секрети YouTube. Посібник зі зростання кількості підписників та прибутку за допомогою відеовпливу
  • Письменники: Шон Кеннелл, Бенджи Тревіс
  • Рік: 2021
  • Видавництво: Book Chef
  • Жанр: ОС та Мережі
  • ISBN: 978-966-993-597-7
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
233 переглядів
233 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Секрети YouTube. Посібник зі зростання кількості підписників та прибутку за допомогою відеовпливу» Шона Кеннелла, Бенджи Тревіс (анотація)

YouTube змінив наш світ — те, як ми переглядаємо відео, комунікуємо і продаємо, — відкривши новий підприємницький ландшафт для амбітних людей. Щорічно тисячі користувачів заробляють мільйони або й десятки мільйонів завдяки відео-контенту. І, маючи правильну дорожню мапу, ви теж можете вийти на шлях до реального впливу й доходу. У книзі «Секрети YouTube» експерти з онлайн-відео Шон Кеннел і Бенджі Тревіс спираються на десятирічний досвід, а також інтерв’ю з понад сотнею найуспішніших творців, щоб дати вам покроковий посібник з успіху на YouTube.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Секрети YouTube. Посібник зі зростання кількості підписників та прибутку за допомогою відеовпливу» Шона Кеннелла, Бенджи Тревіс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Секрети YouTube. Посібник зі зростання кількості підписників та прибутку за допомогою відеовпливу» Шона Кеннелла, Бенджи Тревіс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *