«Секс-бомба застарілої конструкції, або Уроки державної служби» Антін Щегельський

«Секс-бомба застарілої конструкції, або Уроки державної служби» Антін Щегельський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
513 переглядів
513 переглядів

Про книгу «Секс-бомба застарілої конструкції, або Уроки державної служби» Антіна Щегельського

Антін Щегельський – професійний журналіст, який має великий досвід роботи у прес-службах різного рівня, включаючи українські міністерства. Його книга “Секс-бомба застарілої конструкції, або Уроки державної служби” – нариси про щоденну діяльність державних службовців та людей, наближених до них. Запрошуючи читача до закритих кабінетів, автор розкриває стосунки чиновників між собою та з грошима, зображуючи всіх персонажів у іронічній манері.

“Секс-бомба застарілої конструкції, або Уроки державної служби” – це збірка невеличких оповідань, у яких чиновники постають в кумедних і незвичних образах. Цікаво читати про те, як вони вирішують проблеми суспільного значення, навіть не розбираючись у способах дій та перекладаючи відповідальність на інших виконавців. Це – гірка і водночас кумедна правда про наші політичні реалії.

Головна героїня книги, що виявилася “вершителькою людських доль” – прес-секретар Міністерства Справедливості Софія Борисівна. На прикладі цієї жінки автор показав, як “відстоює справедливість” Міністерство з однойменною назвою. Його можна назвати прототипом будь-якого міністерства сучасної України.

Кожній розповіді Антін Щегельський дав цікаву й образну назву з деяким пафосним та іронічним нальотом. Герої оповідань “перескакують” з одного сюжету до іншого, постаючи перед читачами з різних боків. Проте всі події обертаються навколо чиновників зазначеного Міністерства – вони укладають угоди, підписують закони й дозволяють собі дещо більше, ніж входить до їхніх повноважень.

Достатньо уваги автор приділив професійній діяльності журналістів та їхньому зв’язку з політичними й суспільними колами. Автор відверто висміює продажність деяких репортерів та редакторів газет, говорячи про занепад українського мас-медіа.

Якщо ви хочете зазирнути в кулуари української політики, варто скачати й прочитати цей цікавий і дотепний твір. Він написаний легкою мовою з великою кількістю діалогів, і хоч всі персонажі вигадані, реалістичність книги “Секс-бомба застарілої конструкції, або Уроки державної служби” від цього не стає меншою.

Завантажити безкоштовно книгу «Секс-бомба застарілої конструкції, або Уроки державної служби» Антіна Щегельського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Секс-бомба застарілої конструкції, або Уроки державної служби» Антіна Щегельського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *