«Секс-бомба застарілої конструкції, або Уроки державної служби» Антін Щегельський

«Секс-бомба застарілої конструкції, або Уроки державної служби» Антін Щегельський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1432 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Секс-бомба застарілої конструкції, або Уроки державної служби» Антіна Щегельського (анотація)

Антін Щегельський – професійний журналіст, який має великий досвід роботи у прес-службах різного рівня, включаючи українські міністерства. Його книга “Секс-бомба застарілої конструкції, або Уроки державної служби” – нариси про щоденну діяльність державних службовців та людей, наближених до них. Запрошуючи читача до закритих кабінетів, автор розкриває стосунки чиновників між собою та з грошима, зображуючи всіх персонажів у іронічній манері.

“Секс-бомба застарілої конструкції, або Уроки державної служби” – це збірка невеличких оповідань, у яких чиновники постають в кумедних і незвичних образах. Цікаво читати про те, як вони вирішують проблеми суспільного значення, навіть не розбираючись у способах дій та перекладаючи відповідальність на інших виконавців. Це – гірка і водночас кумедна правда про наші політичні реалії.

Головна героїня книги, що виявилася “вершителькою людських доль” – прес-секретар Міністерства Справедливості Софія Борисівна. На прикладі цієї жінки автор показав, як “відстоює справедливість” Міністерство з однойменною назвою. Його можна назвати прототипом будь-якого міністерства сучасної України.

Кожній розповіді Антін Щегельський дав цікаву й образну назву з деяким пафосним та іронічним нальотом. Герої оповідань “перескакують” з одного сюжету до іншого, постаючи перед читачами з різних боків. Проте всі події обертаються навколо чиновників зазначеного Міністерства – вони укладають угоди, підписують закони й дозволяють собі дещо більше, ніж входить до їхніх повноважень.

Достатньо уваги автор приділив професійній діяльності журналістів та їхньому зв’язку з політичними й суспільними колами. Автор відверто висміює продажність деяких репортерів та редакторів газет, говорячи про занепад українського мас-медіа.

Якщо ви хочете зазирнути в кулуари української політики, варто скачати й прочитати цей цікавий і дотепний твір. Він написаний легкою мовою з великою кількістю діалогів, і хоч всі персонажі вигадані, реалістичність книги “Секс-бомба застарілої конструкції, або Уроки державної служби” від цього не стає меншою.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Секс-бомба застарілої конструкції, або Уроки державної служби» Антіна Щегельського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Секс-бомба застарілої конструкції, або Уроки державної служби» Антіна Щегельського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Секс-бомба застарілої конструкції, або Уроки державної служби» Антіна Щегельського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *