«Секс та релігія. Від балу цноти до благословенної гомосексуальності» Даг Ейстейн Ендшьо

«Секс та релігія. Від балу цноти до благословенної гомосексуальності» Даг Ейстейн Ендшьо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1015 переглядів
1015 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Секс та релігія. Від балу цноти до благословенної гомосексуальності» Дага Ейстейна Ендшьо (анотація)

У книжці відомого норвезького науковця і правозахисника Даґа Ейстей на Ендшьо проаналізовано величезний масив інформації щодо непростих стосунків між сексом і різноманітними релігіями протягом всієї історії людства й у різних світових культурах. Секс та релігія неминуче і нерозривно пов’язані між собою. Релігія забороняє і регулює, засуджує і благословляє, карає і роздає нагороди. Чи є секс священним або стає огидним, цілковито залежить від того, як релігія визначає це. Ваш сексуальний партнер, сімейний стан, колір вашої шкіри і ваша релігія або каста – це все чинники, які можуть привести до порятунку або загибелі. Автор ґрунтовно розглядає низку питань щодо взаємовідносин між сексом і релігією. Серед них: проблема допустимості чи заборони статевих стосунків за межами шлюбу; ставлення різних релігій до дозволу священикам займатися сексом, до гомосексуальних статевих стосунків і сексу між представниками різних рас, до сексуального самозадоволення тощо.

Слухати аудіокнигу «Секс та релігія. Від балу цноти до благословенної гомосексуальності» Даг Епстейн Ендшьо онлайн українською безкоштовно:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Секс та релігія. Від балу цноти до благословенної гомосексуальності» Дага Ейстейна Ендшьо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Секс та релігія. Від балу цноти до благословенної гомосексуальності» Дага Ейстейна Ендшьо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *