«Селфі в Парижі» Ольга Ренн

«Селфі в Парижі» Ольга Ренн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
133 переглядів
133 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Селфі в Парижі» Ольги Ренн (анотація)

У збірці оповідань «Селфі в Парижі» представлені роботи сучасних українських письменниць і письменників, у яких згадується місто, що зазвичай називають найромантичнішим, а дехто готовий навіть померти, побачивши його. Так, саме у Парижі відбуваються події, описані в оповіданнях різних авторів. Фантазії про те, що французька столиця сповнена духом романтики і дарує нескінченне свято, приваблюють людей, та чи таке вже ідеальне це місто?

Ви зможете побачити інший бік легендарної столиці, коли будете читати онлайн книгу «Селфі в Парижі» Ольги Ренн українською мовою. Окрім натовпів туристів, які сновигають вулицями і постійно роблять фото, є й звичайні люди, які живуть своїм звичайним життям, і для них це просто місто, буденне і знайоме.

Для когось за щастя влаштувати вечерю з продуктів, які ось-ось потрібно буде викидати, бо добігає кінця строк придатності, а хтось замість яскравих емоцій від гучних вечірок переживає особисту драму…

Кожен сприймає це місто по-своєму, бо відкривається воно по-різному різним людям. А яким стане воно для вас, стане зрозуміло, коли прочитаєте всі історії і в уяві сформується певний образ. Щоб збірка завжди була під рукою, рекомендуємо скачати книгу «Селфі в Парижі» Ольги Ренн українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у доступних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Селфі в Парижі» Ольги Ренн українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Селфі в Парижі» Ольги Ренн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *