«Село не люди» Люко Дашвар

«Село не люди» Люко Дашвар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
32167 переглядів
32167 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Село не люди» Люко Дашвар (анотація)

Люко Дашвар – досить цікава письменниця сучасності. Її твори шокують і змушують замислитися над людським «Я», і один з найбільш драматичних і відвертих романів – її книга «Село не люди». Сільське життя – це не тільки прекрасні краєвиди і важка праця в полі. Це – нескінченні балачки та плітки, стереотипи, від яких не можна відступати, інакше – широке публічне осудження.

У такій жахливій ситуації опинилася головна героїня Катерина – школярка, якій випало покохати одруженого чоловіка, батька її однокласника Олександра. Невдовзі сталася біда – Сашко гине, і громада в один голос обвинувачує Катю, зробивши її справжнім вигнанцем. Як дівчині вдіяти? Куди їй подітися з її забороненим коханням та повною відсутністю підтримки?

Починаючи читати онлайн книгу «Село не люди» Люко Дашвар українською мовою, одразу опиняєшся у вихорі подій та емоцій. Письменниця сміливо говорить про людські вади, розкриваючи їх настільки глибоко, що з’являються мурахи. З неймовірним напруженням слідкуєш за долею відважної Каті, яка не здалася, доводячи. що і вона має право на щастя. Кінцівка твору дуже яскрава і ефектна, тому читач отримує насолоду від насиченого та хвилюючого сюжету.

Радимо скачати книгу «Село не люди» Люко Дашвар прихильникам гострих соціальних тем – у нашій бібліотеці ви знайдете твір безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у найзручніших форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Село не люди» Люко Дашвар онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Село не люди» Люко Дашвар українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Село не люди» Люко Дашвар

розмови з дорогими, коханими – розкіш

Коли людина довго в смутку, то й посмішка – подвиг.

* У всіх дівчат одна мрія… Кохання… Справжнє кохання. На все життя. А все інше — то не мрії… То примхи

«Денис приїхав за півгодини з цілим арсеналом засобів швидкої допомоги при нападах депресії у представників інтелігенції. З ящиком коньяку.»

Рекомендації

Відгуки на книгу «Село не люди» Люко Дашвар

Одна відповідь до “Село не люди”

  1. Ірина Ірина сказав:

    Першим твором Люко Дашвар з яким я познайомилась став «Село не люди». По манері написання, я зрозуміла, що це досить цікава людина та її книги достойні уваги. Загалом сам твір читається дуже легко та зацікавлює з першої сторінки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *