«Село не люди» Люко Дашвар

«Село не люди» Люко Дашвар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2423 переглядів
2423 переглядів

Про книгу «Село не люди» Люко Дашвар

Люко Дашвар – досить цікава письменниця сучасності. Її твори шокують і змушують замислитися над людським «Я», і один з найбільш драматичних і відвертих романів – її книга «Село не люди». Сільське життя – це не тільки прекрасні краєвиди і важка праця в полі. Це – нескінченні балачки та плітки, стереотипи, від яких не можна відступати, інакше – широке публічне осудження.

У такій жахливій ситуації опинилася головна героїня Катерина – школярка, якій випало покохати одруженого чоловіка, батька її однокласника Олександра. Невдовзі сталася біда – Сашко гине, і громада в один голос обвинувачує Катю, зробивши її справжнім вигнанцем. Як дівчині вдіяти? Куди їй подітися з її забороненим коханням та повною відсутністю підтримки?

Починаючи читати онлайн книгу «Село не люди» Люко Дашвар українською мовою, одразу опиняєшся у вихорі подій та емоцій. Письменниця сміливо говорить про людські вади, розкриваючи їх настільки глибоко, що з’являються мурахи. З неймовірним напруженням слідкуєш за долею відважної Каті, яка не здалася, доводячи. що і вона має право на щастя. Кінцівка твору дуже яскрава і ефектна, тому читач отримує насолоду від насиченого та хвилюючого сюжету.

Радимо скачати книгу «Село не люди» Люко Дашвар прихильникам гострих соціальних тем – у нашій бібліотеці ви знайдете твір безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у найзручніших форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Цитати з книги «Село не люди» Люко Дашвар

розмови з дорогими, коханими – розкіш

* У всіх дівчат одна мрія… Кохання… Справжнє кохання. На все життя. А все інше — то не мрії… То примхи

Коли людина довго в смутку, то й посмішка – подвиг.

«Денис приїхав за півгодини з цілим арсеналом засобів швидкої допомоги при нападах депресії у представників інтелігенції. З ящиком коньяку.»

Завантажити безкоштовно книгу «Село не люди» Люко Дашвар

Рекомендації

Відгуки на книгу «Село не люди» Люко Дашвар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *