«Семен Палій. Герой Українського народа» Іван Нечуй-Левицький

«Семен Палій. Герой Українського народа» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1276 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Семен Палій. Герой Українського народа» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

Якщо вашим дітям не цікаво вивчати історію України з підручників, запропонуйте їм читати онлайн книгу «Семен Палій. Герой Українського народа» Івана Нечуй-Левицького українською мовою. 

Це захоплююча альтернатива шкільному підручнику. Автор докладно і дуже цікаво розповідає про події, що відбувались в Україні, починаючи з середини 17 століття. 

Богдан Хмельницький та Переяславська рада. Андрусівський договір та поділ України на Лівобережну і Правобережну. Війни, «Руїна», кріпацтво – чого тільки не довелось пережити нашим пращурам на шляху до свободи! 

Книга «Семен Палій. Герой Українського народа» складається зі значних історичних фактів, про які автор розповідає простими, пронизливими словами. 

Піддавшись впливу Москви та Польщі, керівники українського народу – гетьмани, стали його гнобителями, і пішов брат на брата… 

Радимо скачати книгу «Семен Палій. Герой Українського народа» Івана Нечуй-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Ким був у ті важкі часи Семен Палій і який його вплив на формування нашого спільного історичного минулого? Про це та інше ви дізнаєтесь з книги. Пізнавального вам вечора!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Семен Палій. Герой Українського народа» Івана Нечуя-Левицького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Семен Палій. Герой Українського народа» Івана Нечуя-Левицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Семен Палій. Герой Українського народа» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *