«Семен Палій. Герой Українського народа» Іван Нечуй-Левицький

«Семен Палій. Герой Українського народа» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
572 переглядів
572 переглядів

Про книгу «Семен Палій. Герой Українського народа» Івана Нечуя-Левицького

Якщо вашим дітям не цікаво вивчати історію України з підручників, запропонуйте їм читати онлайн книгу «Семен Палій. Герой Українського народа» Івана Нечуй-Левицького українською мовою. 

Це захоплююча альтернатива шкільному підручнику. Автор докладно і дуже цікаво розповідає про події, що відбувались в Україні, починаючи з середини 17 століття. 

Богдан Хмельницький та Переяславська рада. Андрусівський договір та поділ України на Лівобережну і Правобережну. Війни, «Руїна», кріпацтво – чого тільки не довелось пережити нашим пращурам на шляху до свободи! 

Книга «Семен Палій. Герой Українського народа» складається зі значних історичних фактів, про які автор розповідає простими, пронизливими словами. 

Піддавшись впливу Москви та Польщі, керівники українського народу – гетьмани, стали його гнобителями, і пішов брат на брата… 

Радимо скачати книгу «Семен Палій. Герой Українського народа» Івана Нечуй-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Ким був у ті важкі часи Семен Палій і який його вплив на формування нашого спільного історичного минулого? Про це та інше ви дізнаєтесь з книги. Пізнавального вам вечора!

Завантажити безкоштовно книгу «Семен Палій. Герой Українського народа» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Семен Палій. Герой Українського народа» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *