«Сендвіч із шинкою» Чарльз Буковскі

«Сендвіч із шинкою» Чарльз Буковскі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
420 переглядів
420 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сендвіч із шинкою» Чарльза Буковскі (анотація)

У романі, який вважається вершинним твором автора, Чарльз Буковскі занурить читача у самотні роки своєї важкої молодості. Очима авторового альтер-еґо – Генрі Чинаскі – читач побачить і його невеселе дитинство в Німеччині, і прищаві шкільні роки, і перші відкриття юності – алкоголь, жінок і збірку творів Д. Г. Лоуренса в Публічній бібліотеці Лос-Анджелеса. “Сендвіч із шинкою” – це брутальний і водночас кумедний портрет чужака, чиє змужніння припало на розпачливі роки Великої депресії.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сендвіч із шинкою» Чарльза Буковскі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сендвіч із шинкою» Чарльза Буковскі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *