«Сентиментальна історія» Микола Хвильовий

«Сентиментальна історія» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
706 переглядів
706 переглядів

Про книгу «Сентиментальна історія» Миколи Хвильового

Книга «Сентиментальна історія», яка була написана Миколою Хвильовим майже століття тому (у 1928-му році), піднімає тему, актуальну і сьогодні. Твір являється психологічною новелою, у якій йдеться про нове (на той час) суспільство, здатне знецінити норми моралі, загальноприйняті правила і принципи життя.

Щоб познайомитись з головною героїнею, потрібно почати читати онлайн книгу «Сентиментальна історія» Миколи Хвильового українською мовою. Звати її Б’янка, вона приваблива, молода і чиста. Так, дівчина вважає, що зберігати цноту потрібно якомога довше, і для неї це важлива тема. А от інші представники молоді мають інший погляд на це питання. Героїня почувається «білою вороною» серед однолітків, нерідко чує у свою адресу насмішки…

Жити під тиском важко, не кожен здатен витримати таке випробування. А як буде поводитись дівчина? Чи не зламають її чужі колючі слова і грубе ставлення людей? Дізнатись, чим же історія завершиться, можна, прочитавши її до кінця. Для цього можна скачати книгу «Сентиментальна історія» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому сайті.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Завантажити безкоштовно книгу «Сентиментальна історія» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сентиментальна історія» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *