«Серафима» Олесь Ульяненко

«Серафима» Олесь Ульяненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1724 переглядів

Короткий зміст книги «Серафима» Олеся Ульяненко (анотація)

Олесь Ульяненко – інтелектуал і мораліст в одному обличчі, проте його твори не можна назвати високодуховними. Він добирає найтонші метафори, в той же час говорячи про моральну порожнечу в нашому соціумі відвертими й прямим словами. Одна з останніх його праць – роман «Серафима», який поєднав у собі риси трилеру, соціальної драми та містики.

У центрі сюжету книги – нещасна жінка, яка винайшла витончений спосіб отруювати чоловіків за допомогою розробленої власноруч хімічної отрути зі смертельно небезпечної квітки. Проте найглибша «родзинка» твору не в злочинних діях гламурної красуні, а в строкатому життєвому шляху, який пройшла головна героїня. Метаморфози у зміні внутрішнього світу героїв Ульяненка шокують. Починаючи читати онлайн цей роман, навіть не можна уявити, в кого перетвориться добродушна провінційна дитина, стикнувшись з жорстокістю, зрадою та байдужістю…

Серафима крокує повз тих, хто знаходиться на узбіччі життя: злочинців, повій, наркоманів, збоченців. Ця жінка є останнім пазлом у повній картині нашої реальності, змальованої в цій книзі соковитими й виразними фарбами. До моральної порожнечі й розпусти додаються злість і помста головної героїні, яким підкоряється кожен її крок.

Якщо в казках добро бореться зі злом, то в житті все набагато драматичніше: одне зло бореться з іншим, і при цьому розкриваються всі його грані. Кожен обирає самостійно, що краще: жити в рожевих окулярах і тішити себе ілюзіями чи сміливо дивитися в очі гіркій правді.

Надзвичайна врода жінок – найстрашніша пастка, на думку автора. Такою ж прекрасною була Серафима – прокляття для всіх, хто опинився на її шляху. Між рядків книги «Серафима» простежується закономірне філософське питання: чи можна виправдати нещасну жінку, яка витримала стільки випробувань? Відповідь треба будувати самостійно – письменник постійно закликає читача до дискусії та власних умовиводів.

Хто бажає скачати «Серафима» Олеся Ульяненка, може зробити це на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації, обравши будь-який з наступних форматів електронних книг: fb2, txt, epub або rtf.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Серафима» Олеся Ульяненко та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Серафима» Олеся Ульяненко: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Серафима» Олеся Ульяненко і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Серафима» Олеся Ульяненко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Серафима» Олеся Ульяненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *