«Сердешна Оксана» Григорій Квітка-Основ’яненко

«Сердешна Оксана» Григорій Квітка-Основ’яненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1250 переглядів
1250 переглядів

Про книгу «Сердешна Оксана» Григорія Квітки-Основ’яненко

Події в книзі «Сердешна Оксана» відбуваються в 18 столітті, але вони відбувались завжди і зараз десь, можливо в сусідньому під’їзді.

Бастард, безбатченко, нагуляний – якими тільки словами не називали дітей, народжених поза шлюбом. І навіть в наш час, в цивілізованому суспільстві, де люди підкорюють космос і навчились клонувати живих істот, на жінку, яка наважилась народити дитину без чоловіка, дивляться скоса.

Радимо читати онлайн книгу «Сердешна Оксана» Григорія Квітки-Основ’яненка українською мовою та дізнатись, чим закінчилась історія однієї звабленої дівчини.

Молода і прекрасна дівчина жила в селі з матір’ю та й горя не знала. Поки не закохалась в приїжджого командира. І почалось! Страждання, відчай, приниження, людський осуд…

Стиль відомого українського письменника доволі колоритний. Гарна мова, епітети, порівняння, трішки інтриги – подібні твори крім глибокого змісту несуть в собі моральну насолоду.

Радимо скачати книгу «Сердешна Оксана» Григорія Квітки-Основ’яненка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Якщо ви скучили за класичною соціальною прозою, цей твір саме для вас.

Завантажити безкоштовно книгу «Сердешна Оксана» Григорія Квітки-Основ’яненко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сердешна Оксана» Григорія Квітки-Основ’яненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *